Mobil Menü:

Aşk Ve Sevgi Arasındaki Fark - Arkadaş Arıyorum

Aşk Ve Sevgi Arasındaki Fark

Bakarsın göremezsin bakarsın sevemezmesin. Bakmak nasıl baktığın karşındaki sevdiğin kişi değer verdiğin kişi ise nasıl baktığın nasıl sevdiğin önemlidir.Aşk ve sevgi arasındaki fark tıpkı bakmakla bakmamak arasında ki fark kadar vardır. Bence sevgi aşk farklıdır.

Birisine bakarsın ancak senin baktığın gibi kimse bakamaz kimsenin sevdiği gibi senin sevdiğini sevemez kimse senin aşık olduğun gibi sevdiğine aşık olamaz. İşte bu nedenden dolayı sevmek ve aşk arasında büyük farklar olmasa da küçük farklar vardır bana göre. İşte sorun burada herkes sevginin aşkın arasında büyük bir fark var sanıyorlar ama aslında o kadar büyük bir fark yok. Aşk ve sevgi arasındaki fark seni sevdiğin aşık olduğun kişiye özel olur başkası bilirsin ki beni bu kadar sevemez değer vermez aşkını belli etmez. Ve seni seven kişinin elinden geldiğince kıymetini verirsin. İşte bu nedenden dolayı aşk sevgi seni seven ile ve seni sevdiğin kişi ile ilgili başkası ne senin kadar sevebilir başkası senin kadar aşık olabilir ve başkası senin verdiğin kadar değer verebilir yani sevdiğine senin baktığın gibi senin sevdiğinde baktığında gördüğün şeyi başkası göremez. İşte bence asıl farklar bunlardır. Sizin sandığınız gibi büyük bir fark yok bana göre yok küçük ufak tefek farklar var bunlar da bunu belli ediyor. Ne güzel bir şey sevmek aşık olmak birisini kendinden önce düşünmek birisini kendinden fazla değer vermek. Herkes aslında ilk başta kendini düşünür ancak olay aşık olunca sevince gerçekten kalbinde hissediyorsan kendini düşünmez kendine sevdiğin kişiden fazla değer vermezsin.Çünkü senin için önemli olan sevdiğindir.

Hayatındaki ilk önceliğin o olur her zaman. Bu karşılıklı olduğu zaman ve bu sevgi iki kişilik olduğu zaman işte bu zaman daha kıymetli daha önemli ve daha fazla sevgi yüklü olur. Ve sevgi kıymetli aşk önemli olur. Bence herkes hayatında sevdiği aşık olduğu birisi ve bu duyguyu yaşayabilecek birisi çıkar çünkü o kadar mutlu huzurlu oluyor ki insan onu daha çok istiyorsun hayatının her anında o aşkı o sevgiyi hissetmek istiyorsun. Aşk ve sevgi arasındaki fark bence o kadar büyük farklar olmasa da küçük ufak tefek farklar var.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015