Mobil Menü:

Aşk Ve Sevgi Arasındaki Fark Nedir - Arkadaş Arıyorum

Aşk Ve Sevgi Arasındaki Fark Nedir

Aşk ne güzel bir şey demi. Şöyle uzaktan bakınca içinde olmayınca keşke bende aşık olabilsem birisini böyle delice sevebilsem diye düşünürsün. Aslına bakar iseniz gerçekten güzel bir şey aşk sevgi birisini sonsuza kadar sevmek aşık olmak çok güzel özel bir şey. Ancak aşk ve sevgi arasındaki fark nedir diye kendi kendime sormadan edemedim.

Bir insan aşkı ve sevgiyi nasıl ayırt edebiliyor. Yada sevdiğini ve ya aşık olduğunu nasıl anlıyor. Ve sevmek ve aşık olmak gerçekten böyle güzel hissettiriyor mu diye düşünmeden edemedim. Ve aşk ve sevgi arasındaki fark nedir diye bu yüzden kendi kendime sordum. Ve gerçekten kendi içimde düşününce bu durumda bana göre aşkı yaşamadım yada hayatımda böyle delicesine sevdiğim kimse olmadı ancak bana göre büyük bir fark var. Sevgi herkese karşı hissedilen bir durum. Seversin hayatında ki senin için önemli değerli olduğunu gördüğün kişileri sever ve saygı duyarsın. Ancak aşk böyle bir şey değil bana göre. Aşk sevgiyi saygıyı güveni hepsini içerir. Ve aşk o kadar önemli o kadar güzel bir durum ki aşık olduğun zaman birisini sevdiğin zaman kalbin onun için atar. Yanında iken olsun yanında olmadığı zaman olsun onu özlersin onu düşünürsün. O üzgün iken kalbin acır sızlar onun için değil onun hissettiği duygu için üzülürsün onun kalbi acıdığı için kalbin acır. O mutlu olunca sende mutlu olursun . Kendi mutluluğundan önce onun mutluluğunu düşünürsün. Aşk ta bencillik yoktur. Kendini düşünmezsin. Her zaman kendinden önce karşındaki sevdiğini aşık olduğun kişiyi düşünürsün. Bence aşk kelimelerle anlatılmayacak kadar güzel ve saf bir duygu.

Keşke herkes sevebilse böyle aşkı yaşayabilse. Belki vardır böyle yaşayan böyle hisseden ama benim karşıma çıkmadı ve duymadım da ancak kendi içimde hissettiklerimi söylemek dile getirmek istedim. Ve bu durumu paylaşmak istedim. Bence dediğim gibi aşk ve sevgi arasındaki fark nedir diye sormak gerekirse o kadar büyük olmasa bile ufak tefek farklar var. Sevgi saygı duyduğun yada sana değer veren senin için önemli olan birisini seversin. Ama aşk bir kez çıkar karşına ve gittiği zaman bir daha aşık olamazsın ancak sevgini hak etmediğini düşündüğün birisi olursa başka kişiyi yeniden sevebilirsin. Yani sevgi her zaman olur er geç olur. Ancak aşk insanın karşısına bir kere çıkar ve kaybedince de bir daha bulamazsın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015