Mobil Menü:

Aşk Şiirleri Sevgi Dolu - Arkadaş Arıyorum

Aşk Şiirleri Sevgi Dolu

Herkes aşkı sevgiyi hissetmek ister. Ancak bu gibi duyguları şiirlerde sözlerde arayan kişiler de var. Ben de bu durumdan bir duyguyu yaşamak için aşk şiirleri sevgi dolu olanları okumak ve kendimi o duyguların içinde hissetmek bulmak istiyorum.

Kalbim yüreğim yorgun iken karşıma çıktın. Sana öyle bir bağlanmıştım ki bu kadar seninle tanışmadan önce senin benim hayatıma girmeden önce kalbim hayatım o kadar renksiz ruhsuzdu ki sen hayatıma girince kalbim aşk dolu yüreğim iyileşti hayatıma renk geldi. Bana söz vermiştin seni üzmeyeceğim seni hayatım boyunca mutlu edeceğim seni hiç yalnız bırakmayacağım diye ama olmadı ya sevgilim. Yapamadın. Ben sana senin verdiğin sevgiye karşılık her şeyimi verdim. Sen bir yaklaştıysan ben sana iki adım attım. Ama hiçbirinin değeri kalmadı sevgilim. Şimdi sen çok uzaklarda ve ben artık yalnız kaldım. Ve beni bulduğun zamanki karanlıktan daha büyük bir karanlığa bıraktın attın. Benim seninle ilgili ne kadar hayalim yapmak istediklerim varsa hepsi yarım kaldı şimdi. İşte bu nedenden dolayı sana aşk şiirleri sevgi dolu olanları yazmak söylemek ve bunu ancak sana mektupla gönderebildim. Olur da bir gün açar okur isen o zaman benim seni ne kadar çok sevdiğimi ben seni hayatımda ne kadar büyük bir yere koyduğumu bilmeni isterim. İşte o zaman bu aşkın sevginin senin benim hayatıma girmenle birlikte hayatım kalbim ne kadar renklendiğini anlarsın. Ben yine de hiç pişman değilim seninle olan anılarımdan hatıralarımdan geçirdiğim zamandan çünkü bana sevgi ve sevmesini öğrettin. Benim kalbimin yorgunluğunu götürdün.

Sen bana sevmenin sevilmenin ne kadar önemli olduğunu bu hayatta başka şeylerin önemini öğrettin. Ve bunun için teşekkür ederim sana sevgilim. Gitmişde olsan sözünü tutmamış da olsan yine de ben sana teşekkür ederim. Bu kadar karanlığa atmış olsan beni sen benim hayatıma girdiğin zaman bu hayatım renklenmişti. Ve bana tutunacak hatıralarımı anılarımı bıraktığın için teşekkür ederim sevgilim.İşte sana olan hislerimi ancak aşk şiirleri sevgi dolu olanları anlatır bunlar bile benim hissettiklerimin yanında zayıf kalır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015