Mobil Menü:

Aşk Sevgisi - Arkadaş Arıyorum

Aşk Sevgisi

Aşk ne güzel bir duygu hissedilmesi gereken herkesin yaşaması gereken çok önemli değerli bir şey. Herkes aşık olduğunu sevdiğini zanneder ama öyle olmaz aşk sevgisi bu kadar kolay olamaz. İnsana hem acı hem mutlu eder. Yüreğini yakar.

Kalbin ağrır. Sever iken acı çekersin aynı zamanda seni iyi hissettiriyor. Aşk doğru değildir,yanlışdır. Aşk karışık yaşamansı gereken yaşadıkça öğrenilen hissedilen karmakarışık hissettiren bir duygudur. Yüreğin onun için yanar kalbin onun için atar bir güzel sözüne hasret olursun. Yanında iken özlersin dokunmaya sevmeye kıyamazsın. Senin yanında olsa bile o gözlerine baktığın zaman onun ne hissettiğini nasıl olduğunu anlarsın. Aşkta sözcüklere gerek kalmaz kelimeler konuşmaz kalp konuşur kalbin yönlendirir seni mantığın devre dışı kalır. Sen karşı koymaya çalışsanda kalbin bildiğini yapar. O ne istiyorsa hissediyorsa o şekilde davranır. Engel olamazsın. Senden ayrı yaşar gibi sen yok muş gibi olursun. İşte aşk sevgisi böyle birşey insana karmakarışık duygular hissettirir. Bir bakmışsın güler iken ağlıyorsundur. Mutlu olduğunu düşündüğün an üzgün olursun bir anda keşke aşkı herkes hissedebilse sevmek güzel bir duygu sevilmek harika bir duygu. Ama o sevgi aşk karşılık bulamazsa bu dediklerimi tek başına yaşarsın. En zor olan sevgi aşk karşılık bulmadığın körü körüne ama yine de sevmeye devam edersin. Çünkü acı çekeceğini bile bile yine de devam edersin. Çünkü kalbine söz geçiremezsin işte kalp ne dersen sen ne yaparsan yap sevmiyor karşılık görmüyorsun istediğin kadar sev seni görmeyecek dersen de ne kadar kendini kandırmaya çalışırsan çalış ama seni dinlemez o bildiğini okur. Mutlu olmak için aşkı aramaya karşılık beklemeye gerek yoktur. Bunu yaşadıkça öğreniyorsun. Beraber olamayacağınız bilsen de seni sevmeyeceğini bilsen de seni hiç görmeyeceğini seni anlamayacağını bilsen de yine onu seviyorsun aşıksın ya mutlu olmanın yolunu buluyorsun mutlu olmanın yollarını kendi çapında arayıp buluyorsun.

Bir gün gelir yanında istemez bir gün gelir seni görmek istemez ama yine de susup beklersin o da senin gibi hissetmesini gün gelir seni sevmesini umutsuz bir şekilde beklersin. Ve kendine bir hayal dünyası kurarsın orada seni sever aşkı birlikte hissedersiniz mutlu olduğunu gördüğün zaman o hayal dünyasında sonra bir bakmışsın onların hayalleri ile mutlu olursun onların hayalleri ile yaşamaya çalışırsın onlara tutunursun. Çünkü seni ayakta tutan tek şey o kalır. Aşk sevgisi insanın başına gelen yaşamasını kıymetini bilen herkes için mutlu ne olursa olsun güzel bir duygu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015