Mobil Menü:

Aşk Sevgisi Şiirleri - Arkadaş Arıyorum

Aşk Sevgisi Şiirleri

Aşk ne güzel bir şey demi. Bence de herkes bu aşk denen şeyi hissetmeli yaşamalı diye düşünüyorum. Ancak bazen insanın kalbini kıran insana acı veren bir duruma da dönüşebilir. Ama yine de vazgeçmemek gerekir bence.İşte bu yüzden aşk sevgisi şiirleri okumaktan ve dinlemekten bazen kendimi alamıyorum. Benim için bunların ayrı bir yeri var.

Aşk sevgi hayatta bu heyecanı yaşamak bu anı yaşamak herkes ister. Sevmek sevilmek aşkı hissetmek değer vermek sevdiğin birisi için her şeyi yapmak fedakarlık yapmak istersin. Ve bunları her zaman hissedersin. Ama aşkın sevginin bittiği bir yerde bu ve buna benzer duyguları hissedemezsin. Çünkü senin için anlamı bitmiş olabilir.Ama aşk işte her doğan güneş senin için başka bir anlamı olabilir.Her doğan gün yeni bir güne başlamak senin için farklı olabilir. Sevdiğin kişinin aşık olduğun kişinin bir gülümsemesi ile senin için o dünya nasıl aydınlanır. Onun gözlerinin içinin gülmesi ile günün o hayatın her zaman çok güzel geçeceğini düşünürsün. Her an onu düşünür onu hissedersin. Çünkü kalbine yüreğine dokunmuştur. Her yüzde dışarıda dolaştığında her yerde onu görür gibi olursun. Çünkü gözlerin onu arar kalbin onu arar. İşte sevgi böyle bir şey hayatın boyunca bu duyguyu kalbinde ki bu duyguyu hissetmek istersin. Bırakmak vazgeçmek istersin.Sevmenin gücünü aşkın gücünü onunla birlikte hissetmiştirsin. Ve ilk kez birisine senin için en önemli birisine bu kadar değer vermiş bu kadar önem vermiş olabilirsiniz. .Ve sevdiğin kişiyi asla kaybetmek istemezsiniz.Bana göre işte aşk sevgisi şiirleri bu duyguları en güzel yansıtan dile getiren kendi duygu ve düşüncene hitap ettiğini düşündüğüm güzel şiirlerdir. Ben de bu duyguları kaybettiğim kişiden sonra bir daha hissedemem bir daha o anıları hatırlamak istemem o hatırları hatırlamak istemem diye düşündüm. Ancak öyle olmuyormuş.

Ben ne kadar bu şekilde düşünsem de o hatıralar anılar ben istemeden de olsa canlanıyor ben kaybetmiş olsam da sevgimi halen kalbim yüreğim onu arıyor ve bu durumdan hiç de pişman değilim. Ve işte bu yüzden onunla geçirdiğim her hatırayı her anıyı her duygu bana hatırlatan tek şey aşk sevgisi şiirleri gibi geliyor bana.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015