Mobil Menü:

Aşk Sevgili - Arkadaş Arıyorum

Aşk Sevgili

Aşk ne kadar güzel bir duygu o aşkı hissetmek o aşkı yaşamak ne güzel bir duygu. Bu hayatta herkes aşkı yaşayamaz aşkı yaşadım zannederler ama aşk dediğin hep mutlu eder. hem acı verir. Aşk sevgili kadar güzel bir duygu yok.

Birisine kalbine girmek yada o kişiyi kalbine sokmak zor kolay olan bir anda gerçekleşen bir duygu değil. Ama kalbinde yaşadığın zamanda bir daha çıkaramazsın. Başka hayatlar yaşasan da o aşkı çıkaramazsın sana her gün acı verir. Olmayacağını bile bile yaşarsın o aşkı içinde. Ama hiç pişman olmazsın o aşk için o sevgi için hiçbir zaman pişman olmazsın. Her şeye rağmen iyiki aşık olmuşum iyiki sevmişim dersin.Aşk işte böyle bir duygu. Aşk yaşamak ne kadar güzel bir duygu olursa olsun aynı zamanda acı da verir. Aşk sevgili bu hayatta hissedebileceğin en güzel duygudur. Çekip gidesin gelir bazen bu yalan dünyadan ama ne olursa olsun o aşkın için yaşamak o aşkı hissetmek için kalırsın. Yaşamak için uğraşırsın acı da çeksen o aşkı hissedersin kalbinde. Keşke bu kadar acı vermeden aşkı hissetsek demi ama acı vermeden de hissedemezsin. Aşk aynı zamanda acı verir. aynı zamanda mutluluk sevinç verir. İnsanı karmakarışık duygulara sürükler. Ben aşkı hissedene kadar hep aşkı saçma bulmuştum. Yaşanların gördüğü duygu karışımında bunlar saçmalıyor. Birisini seversin ama acı çekiyorsan niye südürmeye devam edersin diye hep saçma bulmuştum. Ama öyle olmuyormuş. O aşk gelip benim yüreğime girdiği zaman o aşkı yaşanyalar aşık olanları şimdi daha iyi anlıyorum.

Kalbin için yanıyor. Bütün duyguları bir anda yaşamaya başlıyorsun. Kendini kaybolmuş kendini bir boşlukta hissediyorsun. Böyle hissedeceksin neden aşk güzel bir şey ki neden insan hissediyor ki neden aşık oluyoruz neden acı çekeceksek seviyoruz ki neden oluyor bunlar bilmiyorum. İnsanlar işte kendine acı çektirmeyi seviyoruz. Birisi için ayrı da olsak aşığız ama ayrı yerlerde karşılıklı acı çekiyoruz. Bide en kötüsü olan karşındaki bilmeden ona aşık oluyorsun. Onu gördüğünde mutlu oluyorsun aşıksın ama o seni fark etmiyor hiç önemsemiyor. Belki yaşadığın hayattan belki seni görmek istemediğinden ama karşılıksız aşk sevgi daha kötü. Her gün acı hergün yaşar iken ölüyorsun. İşte aşk sevgili sana söylemek istediğim bunlar bu yaşadıklarımı hissettiğimi sana duyuramadım. Ama en azından bir yere yazdım ve paylaştım artık. İçimde tutmuyorum sevgilim hoşçakal.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015