Mobil Menü:

Aşk Sevgili Sözleri - Arkadaş Arıyorum

Aşk Sevgili Sözleri

Aşk seni bulabilir de keşke bulsa demi. O güzel saf temiz aşkı herkes hissetmek herkes yaşamak ister. İnsanın ömrüne bir kez gelir. Hiç beklemediğin bir anda karşına çıkar. Aşk işte böyle bir şey. Aşık iken hem acı çekersin hem mutlu olursun, bütün duyguyu bir anda hepsini içinde yaşarsın. Aşk sevgili sözleri bu ara çok merak saldım.

Okudukça dinledikçe veya kendim yazdıkça içim acıyor aynı zamanda iyi hissettiriyor. Bu nedenden dolayı bir tane de buraya yazmak istedim. Aşk sevgili sözleri ile ilgili bir söz. Ama bu aşkı hissetmek içinde yaşamak hayatında bir kez olsun yaşamak önemli o zaman anlarsın aşkın ne güzel bir şey olduğunu sevmenin ne kadar değerli hayattaki en önemli bir şey olduğunu. Bu kelimelerle anlatılmaz sözler sözcükler kelimeler anlatmaya yetmez. Ancak yaşayınca içinde hissedince anlarsın. O aşkı içinde hissetmek hem acısını hem sevgiyi hissetmek. Aynı anda hem mutlu hem acı çekmek işte aşktır. Bu aşk böyle bir şey işte. insana karmakarışık duygular hissettirir. Aşk sevgi demek işte böyle bir şey insana böyle hissettirir. Sabah kalktığında onu görmek, ona dokunmak gülen yüzüne gözlerine bakmak, doya doya onu seyretmek her anın onu mutlu etmek için onu düşünmekle geçer. Sabah uyandığında akşam yattığında her gün aklında her saat aklında o vardır. Aşk işte budur. Aşk sevginin anlamı çok büyüktür. Herkeste farklı hissettirir. Boyutu ne kadar sevdiğinin azlığı çokluğu ne kadar seviyorsun diye sormanın bir anlamı yoktur. Çünkü ölçemezsin. Ancak hissedersin, yaşarsın onun her anının yaşamak hissetmek istersin. O güzel duyguyu herkes yaşamak ister. Herkes hayatında bir kez bu aşkı yaşamak ister. Çünkü aşk sevgi böyle bir şeydir işte. Herkesin hayatında bir kez yaşamak istediği bir duygudur.

Keşke herkes ne kadar güzel olduğunu anlayabilse. Aşk sevgi sözleri bu yüzden herkesin içinden aklından çıktıkları ve hissettiklerini söylemesi ile çıktı. Herkesin kendi için yazdığı bir söz vardır. İllaki o sözler içinizden çıkmıştır. Hissettiğinizde aklınızdan mutlaka hissettiklerinizi aktarmak için birkaç kelime veya sözcükler geçmiştir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015