Mobil Menü:

Aşk Sevgiden Beter - Arkadaş Arıyorum

Aşk Sevgiden Beter

Bir insanı sevmek aşık olmak ve karşılık görememek ne kadar kötü ve ya iyi bilemiyorum. Belki hayırlısı böyledir. Onu da bilemiyorum. Ama insanın kalbi bir defa kırıldı mı tamir etmesi çok zor. Aşk sevgiden beter en kötüsü bence aşktır.

Herkesi seversin anneni, babanı, eşini, çocuğunu, artık hayatta kime önem veriyorsan onları seversin. Ama aşık olmak onun için yaşamak onun mutluluğu için yaşamak onun canı yansa seninde canının yanması o üzüldüğü zaman birlikte üzülmektir. Tabi seni bilmese de uzaktan da olsa böyle hissedersin. Aşkı bir kez hissettin mi bir daha geri dönüşü yoktur. O aşk insanı yer bitirir. Aşk sevmek insana acı, mutluluk, sevinç, üzüntü her duyguyu bir anda veren bir şeydir. Aşk demek işte böyle bir durum. Oysa ki herkes ben aşığım seviyorum der ama çok nadir insanlar gerçekten aşkı sevgiyi hissedebilir. Onu anlayabilir.Çok geç anladım ben çok geç farkına vardım aşkın da sevginin de sevmenin aşkın değerini de çok geç anladım. Oysa daha önce farkına varsaydım yada hissetseydim şimdi hayatım daha farklı olurdu. Ama bazen çok sevilince bazen çok ilgi görünce onların değerini ona karşı olan duygular farkında olmadan onların altında kalıyor. Oysa seviyor olsan da aşık da olsan sen ilgi onun ilgisini görünce herşeyi unutuyorsun. Ama o ilgi sevgi bir anda yok olunca bomboş kalıyor bir tek elinde kalan kendi duyguların oluyor. O zaman hissediyorsun ben bu insanı ne kadar seviyormuşum ne kadar aşıkmışım yada onun mutlu etmek için uğraşmaya çalışıyorsun. O nedenden dolayı hangisi daha kötü hangisi daha beter bilemiyorum. Aşk sevgiden beter diyenleri şimdi daha iyi anlıyorum. İnsanlar farkında olmadan o fazla ilgiye fazla sevgiden ötürü karşındaki kişiye vereceğin duygular hissedireceğin sevgi seni engelliyor. Sonra hepsi gidince baş başa kalıyorsun kendi duygularınla. Aşık olmak çok zor ama oldun mu bir kez bırakamıyorsun o duyguyu içinden çıkaramıyorsun.

Çıkarmak istesende yapamıyorsun. Aşk ta sevgi de insanın başına bir kez gelen bir duygu. Hayatta boş yaşamak istemiyorsan o sevgiye hissediğin aşk sahip çıkmak önemli. Aşk sevgiden beter ikisi de aynı şey ama aşık olmak o sevdiğin adam insan için hayatından bile vazgeçmeyi onun canı için kendi canından bile vazgeçmektir. Oysa bir bilse ne kadar aşık olduğumu bir bilse onu ne kadar sevdiğimi her şey biter her şey gider ama aşk sevgi benim kalbimde her zaman kalacak bana öyle geliyor. Artık o ilgiyi sevgiyi göremesemde sen beni sevmesende aşık olmasan da karşılık beklemeden karşılık istemeden sadece kendi duygularıma sahib çıkacağım sadece kendi duygularımla ilgileneceğim. Onlar olduğu sürece ben iyi olacam.Şimdi anlıyorum daha iyi anlıyorum aşkı sevginin ne demek olduğunu bir insana nasıl acı verdiğini hele o karşılıksız olunca daha acı veriyor. Ama benim aşkım ikimize de yeter be yeter gibi geliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015