Mobil Menü:

Aşk Sevgiden Beter Sözleri - Arkadaş Arıyorum

Aşk Sevgiden Beter Sözleri

Evet nasıl ne diyeceğimi bilemeden hiç düşünmeden bir söz şiir okuduktan sonra direk bir ilan açmak birisiyle hissettiklerimi paylaşmak yazmak istedim. Aşk sevgiden beter sözleri ile ilgili bir şiir yada söz artık siz ne derseniz onu okudum ve beni mahvetti. Çok haklılar biliyor musunuz. O sözlerin yada şiirlerin bir çıkış amacı bir yerden çıkma amacı var.

O okuduğunuz herhangi bir sözün yada şiirin sizin için bir şey ifade etmese okumaz dinlemezsiniz. İşte o sözler herkesin bir konuda acı çektiği bir şey yaşadığı kendinde hissettiği acıyı yada sevinçi üzüntüyü bir şekilde dile getiriyorlar. Bence de aşk sevgiden beter sözleri çok mantıklı çünkü aşık oldun mu insanın içi acır yüreği yanar kalbi ağlar mutluyum sanıyorsundur ama öyle olmaz çünkü aşk acıtır aşk yıpratır aşk insana acı verir. En azından benim için bu böyle bir kez aşık olursun bir kez gerçek anlamada sever bağlanırsın ama sana ne kadar mutluluk verdiğini düşünsende acıtır deni yorar seni. Hiç olmadığın kadar kötü hisseder. Sanki kalbini birisi almış götürmüş ve sana ait olmayan bir kalbi taşır gibi olursun. İşte aşk adı tarifi olmayan bir şekilde hissettirir. İnsana aslında mutluluk vermesi gerekir iken acı üzüntü kalp ağrısı taşınmayacak bir yük verir. Ben istemiyorum aşık olmak birisi alıp götürse şu içimdeki fırtınaları durdursa. Ama olmaz ki kimse alamaz ben bile yapamıyor iken başkası hayatta yapamaz. Sevmek ise öyle değil yormaz seni kalbinden de aklından da çıkarmak kolay olur. Aslına bakar san ikiside yakıyor insanın içini aileni seversin ondan yanar için eşine yada aşık olduğun bir adam olur ondan aynısı görmezsin yanar için seversin yanar için ne olursa olsun değişmez hiçbir zaman değişmez hep aynı olur. Ne olursa olsun aşkta sevgide aynı ikiside insanı yıpratır. Kim demiş ki kalp kalpe karşı olur seversin oda seni sver. Aşık olursun oda sana aşık olur diye hepsi yalan hepsi insanların kendini avuttuğu bir dolu şaçmalık bence.

Neden bu kadar sitemim ne kadar bu kadar acı çekiryorsun ki aşık sevmek bence benim için içimi yakan hayatımı mahveden bir şey. Birisi alıp götürse diye içimde yaşanan şu karmaşık duyguları birisi alıp götürse kurtarsa beni.Bugün işte bir aşk seviden beter sözleri ile ilgili bir söz okudum zaten karmakarışık olan kalbim daha da kötü oldu. Hergün ölür iken daha da kötü oldum. Şimdi dağılmış bir haldeyim. Bu kalbim ne yapsam da vazgeçmiyor onu sevmekten onun aşkından vazgeçse keşke bıraksa artık beni özgür olsam. Ama bitmiyor bir kez girdi mi o aşk kalbine bir daha çıkmaz çıkmıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015