Mobil Menü:

Aşk Sevgi Yazıları - Arkadaş Arıyorum

Aşk Sevgi Yazıları

Aşk sevgi hakkında herkesin bir düşüncesi hissi ve bilgisi vardır. Zaten bu aşk veya sevgi o kadar büyük bilgiye dayanan bir konu değil. Aşk kalbinde hissetmek sevgiyi yüreğinde hissetmek duygularını da dile getirmek aslında. Ancak etrafımızda aşk sevgi yazıları oldukça var. Herkesin bir fikri olabilir tabi ki de ben buna bir şey demiyorum ancak bunu insanların anlamadığı şekilde telaffuz etmek ve yazmak bana çok saçma geliyor.

Ancak aşk sevgi yazıları okumak veya yazılan yazıları okumak insanların kişilerin bazen bakıp bu aşk ve sevgi hakkında bilgi vermek isteyen yazılar var. Ve bu durumda bu yazılan yazılar benim için pek bir önemi yok bana göre o yazılan yazılarda ki gibi bir aşk sevgi yaşayamazsın yada belli bir tanımı yoktur. Bana göre aşk ve sevginin tanımı yok. Herkesin yaşadığı aşk ve sevgi farklıdır. Hissettiği duygu farklıdır. Herkesin içinde yaşadığı duygu ve ya sevgi bana göre farklı herkes bu konuda farklı düşüncelere hislere sahip olabilir. Bence aşk veya sevgi ikisini de yaşayan ikisini de hisseden veya birini hissedip diğerini hissedemeyen arkadaşlar vardır. Yada sevgisine aşkına karşılık bulamayan kişiler vardır. Bence işte bu nedenle aşk veya sevgi herkesin aynı şeyi hissettiği düşündüğü aynı duygu yaşadığı bir şey değildir. Herkes içinde ki aşkı duyguyu farklı şekilde dile getirir ve farklı şekilde hisseder. Kimisine göre aşk veya sevgi çok güzel hissettirir iken bazısına bir tek acı verir. Çünkü yüreğinde büyük bir acı vardır. Kimisinin de aşkı gitmiş ve yerine sevgi gelmiştir. Zaten bana göre benim hissettiğim şey aşk kalıcı olmaz ancak sevgi bir ömür boyu insanın kalbinde aklında olur. Tüm benliğinde olur.

İşte bu nedenden dolayı aşk sevgi yazıları okumak yada bu konuda bir araştırma yapmak bilgi edinmek bana saçma geliyor. Çünkü bunu ancak okuyarak öğrenemezsin. Düşünün hiç aşkı sevgiyi yaşamamış birisi okuyarak bu duyguyu öğrenebilir mi öğrenemez bana göre bu ancak yaşandıkça hissedilen her bir şeyi farklı duygular veren bazen acı bazen mutluluk veren bir duygu ve bunu okuyarak aşkı sevgiyi yaşamayan birisi okuyarak öğrenemez.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015