Mobil Menü:

Aşk Sevgi Yalan Sözleri - Arkadaş Arıyorum

Aşk Sevgi Yalan Sözleri

Birisinin kalbine sevgisine laik olmak aslında çok zor değil.O sevgiye aşka karşılık vermek gerekir. Aslında bakar iseniz aşk sevgi yalan sözleri okudum ve bana çok hitap eden ve beni gerçekten başka dünyalara alıp götüren sözler oldu.

Birisini sevmiyorsan boş yere kalbini kırmak incitmek için ona seviyorum deme. Özellikle o kişi gerçekten seviyorsa ve sen sevmiyorsan deme ki kırılmasın ama her zaman öyle olmuyor. Gerçekten incitmek kırmak istemek neden bu kadar önemli ve neden seven kişiyi kırıyoruz ki. Aslında belki kırmak istemeden kırıyoruz ama oluyor bu. Bazen size göre pembe yalan olabilir ama seven insan yalan söylemez sevdiğine ve aşkını hissettiği kişiye değer verir ve bu durumda bu ilişki yürümez. Ancak durum böyle olunca ufak tefek yalanlar bile sizi seven ve aşık olan kişinin size olan güvenini yıkar ve bir kez yalan söylemiş olursanız bütün geçen zamandan şüphe eder.İşte bu nedenle birisini sevmiyorsanız yalan dan seviyorum demeyin. O kişinin duygularını mahvetmeyin incitmeyin bu bilerek kırmak o kişiyi üzmektir bana göre. Kimsenin hayatına kalbine kırmak o kişiyi incitmek için girmeyin. O sevgi ile bakan gözlere yalan söylemeyin. O kişi size hayatını ömrünü sevgisini kalbini ruhunu vermiştir. Ve siz bunu bir çırpıda yıkıp geçmeyin. İşte bana hitap eden en çok aşk sevgi yalan sözleri bu oluyor. Çünkü bir kez yalan söylediğin zaman bir daha asla o güven yerine gelmez.

Benim için bu böyle oldu. Benim sevdiğim hayatımı adadığım ömrümü adadığım kalbimde olan kalbimde olacak kişi yalan söyledi ve ben bütün geçen zamandan şüphe eder oldum ve sevgisi bana yala geliyor. Çünkü geçen zamandan her şeyden şüphe eder oldum. İşte bence aşk sevgi yalan sözleri benim için hayatıma dokunan en çok bu sözler oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015