Mobil Menü:

Aşk Sevgi Tutku - Arkadaş Arıyorum

Aşk Sevgi Tutku

Hiç bir zaman boş yere yanmaz bir insanın canı kalbi kırılmaz. Muhakkak geçmişten onu rahatsız eden bir durum vardır. Veya hayatında geleceğe dair bir eksiklik vardır. Benim hayatımda ki eksiklik de sensin sen olmayınca seninle bir geleceğe sahip olamayacağımı anladığım günden beri kalbim yüreğim karanlık içinde ve bu karanlıktan ne yapsam da ne etsem de çıkamıyorum. Bence aşk sevgi tutku olmadan hiçbir ilişki yürümez ister evlilik olsun ister sevgili olsun yürümez.

Bende bu düşüncedeyim aşk sevgi tutku olmadan yada şöyle diyeyim aşk olmadan sevgi tutku olmaz sevgi olmadan aşk tutku olmaz tutku olmadan da aşk ve sevgi olmaz işte hepsi birbiri ile bağlantılı sevdiğin bir kişiye ona bağlanırsın kendini bir tek ona ait hissedersin. Ancak ben de hepsini kendi içimde hissetsem de karşı taraftan aşık olduğum kişiden hiç bir şey göremediğin zaman insan büyük bir hayal kırıklığı yaşıyor büyük bir yıkıntı yaşıyor. Benim kalbimi kıran büyük bir yıkıntı içinde olmak ve büyük bir yıkıntı yaşamak inanın hiçte kolay bir şey değil. Ben bunu anladığım zaman aslında başından beri biliyordum hissediyordum ancak konduramaz sın beklersin sevmesini belki zamanla benim sevgimi gördükçe sever benimle aynı şeyleri hisseder diye beklersin. Ancak olmadığını gördükçe geleceğe olan hayallerin birer birer son bulur. Ve yaşadığın büyük bir hayal kırıklığı yaşarsın. Ve bu durumda kendini bu durumda bulursun. İşte benim hatam kendimden fazla sana güvenmek seveceğine zamanla seveceğini düşünmem oldu.

Aslında sende bulamıyorum demek ki yetemedim sana sana olan aşk sevgi tutku gösteremedim demek ki, ve seni ne kadar sevsem de ne kadar aşık olsam da senin için her şeyi göze alabileceğimi bilsem de sen sevmedikçe sen bana karşı azcığını bile göstermeyince olmuyor. Aslında senden benim yaptıklarımı yapacaksın diye illa benim sana gösterdiğim ilgiyi göster diye beklemiyorum. Sadece sevmeni bekliyordum ancak onu da başaramadım. Farkındaysan başaramadım diyorum sana yüklemiyorum kendime yüklüyorum. Ve isterim ki inşallah mutlu olacağın seni ve karşındaki kişiyi mutlu edersin ve sonsuza kadar mutlu olursun. Ve senin için en iyi dileğim bu ben senin için halen kötü bir şey istemiyorum çünkü ne kadar ne olursa olsun ben sevdim aşık oldum sana ve iyi olmanı mutlu olmanı isterim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015