Mobil Menü:

Aşk Sevgi Tutku Sözleri - Arkadaş Arıyorum

Aşk Sevgi Tutku Sözleri

Tutku bir aşk için veya bir sevgide olmazsa olmaz bence. Aslında tutku olsun aşk olsun sevgi olsun hepsi birbiri ile bağlantılı. Bence bana göre bir aşk olmazsa tutku olmaz yada tutku olmazsa aşk sevgi olmaz. Yani hepsi birbiri ile bağlantılı. İşte bu nedenden dolayı burada bu konuyu açıklamak istedim. Aşk sevgi tutku sözleri benim en çok sevdiğim en çok hoşuma giden sözler kategorisinde.

Ben aşık olduğum ve kavuşamadığım kişi hayatımda bir kez bulabileceğim bir kez gelebilecek olan aşka ve bir daha gelmeyeceğini düşündüğüm ve ömrümün sonuna kadar seveceğim benim için önemli olan kişiye yazmak en azından burada olsa bari hislerimi açıklamak istedim. Sen sevgilim benim küçük bir çocuk iken kurduğum hayalimdin. Her zaman benim hayalim oldun. Daha küçük bir çocuk bile iken kurduğum hayallerimde olan sevdiğimsin. Şimdi ise tek şeyim tutkum oldun sana karşı her geçen gün daha çok sevdiğimi kalbimin daha derinlerinden hissetmek her geçen gün büyüyen bir artan bu şekilde bir aşk sevgi görmedim ben sevgilim. İşte bu nedenden dolayı aşk sevgi tutku sözleri benim senin için dinlediğim sana karşı olan hislerimi açıkça belirte bildiğim tek şey bu sözler. Sevmek işte bu kadar değerli sevgilim ben seni daha küçük bir çocuk iken sevmeye başladım ve seni bu nedenden dolayı asla bırakmayacağım ne olursa olsun ne olursa ol yanımda olmasan bile yanımda durmasan bile beni sevmediğini benim sana beslediğim gibi bir aşk sevgi beslemediğini bilsem de yine seveceğim. İşte bence aşk bu ben sana suçta bulmuyorum bir şey de yüklemiyorum. Sevmeyebilirsin. Zaten benim gibi sevmeni benim gibi bir aşk duymanı beklemedim. Hemde hiç bir zaman .

Sen yapman gerekeni yaptın bana bir şans verdin ben sana olan duygularımı hissettiklerimi gösterebildim. Sen beni sevememiş olsan da ben kendi duygularımı gösterdim. Ve seninle geçirdiğim hiç bir zamandan saatten dakikalardan pişman değilim. Çünkü ben seni bunları bile bile sevdim. Her şeye rağmen uzaktan da olsa sevmeye devam ettim. İşte bence aşk sevgi tutku sözleri benim için benim duygularımı en iyi açıklayan en iyi dile getiren bir sözlerdir. En azından ben bu şekilde düşünüyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015