Mobil Menü:

Aşk Sevgi Sözleri - Arkadaş Arıyorum

Aşk Sevgi Sözleri

O kadar duygusal sözler güzel anlamlı sözler var ki. Git dediğimde gitmeyecek beni hatalarımla yanlışlarımla sevebilsen kesşke. Ama insan kaybedince anlıyor. Bir de üzerine bu kadar aşk sevgi sözleri okuyunca daha bir duygusal oluyor.

Zaman her şeyi düzeltir derler ama öyle oluyor mu bilmiyorum. Gitsem aşkım kalbimde kokusu halen üzerimde gidecem. Ama yapamıyorum o kadar belki cesaretim yok belki de sana olan hislerim sevgim bitmedi. Sana git desem onun da yapamam çünkü gidersen yalnız kalırım sensiz olurum şimdi bile yanımdasın ama yoksun gibi hep gidersen ne yaparım karanlığın içine hapsoldum sanki. Eskiden ne güzel di oysa o sevgi aşk hissetmek ama kıymetini bilememek kötü işte bunu kelimeler sayfalar yetmez anlatmaya. Kaybedince anlıyor insan elindekilerin kıymetini değerini. İnsanları hataları ile yanlışları ile seversin ama ona rağmen yine uğraşıp birlikte bir şeyleri düzeltmeye o zaman bu aşk sevgi bitmemiştir. Her ne olursa olsun bu durumu zaman düzeltir diye beklemekten başka çarem yok gibi. Hatalı olduğumda beni sev, korktumğumda yanımda ol, ve bir gün eğer gidersem beni gitme demen için yanındayım. Çünkü şuan tek ihtiyacım olan sensin bana sen lazım sensizliğe alışmaya sensiz yaşamaya henüz hazır değilim. Kimsem olmasın hiçbirisini istemem ama sensizlik ağır gelir bana yaşayamam ki sensiz olma düşüncesi bile beni korkutur iken nasıl gidebilirim ki. Elbette bir çaresini birlikte bulup düzelteceğiz. Çünkü bilirim ki sende beni seviyorsun halen ne olursa olsun çünkü görebiliyorum. O ufak tefek gelen kimisi için önemsiz şeyler şimdi bana anlamlı geliyor ve görüyorum hissediyorum ne dersen de git desen de gitmem çünkü biliyorum ki git desen de gitme demek istediğini ama diyemediğini anlıyorum bilmiyorum bir şekilde öyle hissediyorum. Belki kendimi kandırıyorum ama bana öyle geliyor. Bu nedenden dolayı gitmiyorum bir ömür boyu beni çekmeye benimle olmak zorundasın. Çünkü kader bu ben senin sen benimsin ayrı olamayız biz. Gerçekten bir insan sevdiği zaman aşkı bulduğu zaman o aşk sevgi sözleri çok anlamlı ve kimisi insanın canını yaktığını şimdi daha iyi anlıyorum.

Şimdi bile sana her şey yolunda her şey güzel olacak demiyorum diyemiyorum çünkü ama bil ki ne olursa olsun ben hep yanında olacam çünkü biliyorum ki biz ne yaparsak yapalım ne kadar kendimizi kandırmaya çalışırsak çalışalım sen bensiz ben sensiz yapamam. O bana git dediğinde benim içimi yakan gitmem yada yalnız yaşamam değil. Benim tek korkum seni kaybetmek senin yanında olamamak beni korkutan bu sen bunu anlamasan da yada anlıyorsun kabullenmek istemiyorsun bilmiyorum ama beni korkutan bu. Seni gözlerinin içine baktığımda konuşmasan da benimle o gözlerinde ki duyguyu ne söylemek istediğini o an ne hissettiğini anlayabiliyorum. Aşk sevgi sözleri bana şuan en anlamlı gelen sözler o kadar anlamları var ki. İnsanların neden okuduğunu birbirine o sözleri attığını şimdi daha iyi anlıyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015