Mobil Menü:

Aşk Sevgi Sözleri Uzun - Arkadaş Arıyorum

Aşk Sevgi Sözleri Uzun

Aşk paylaşmak demektir. Aşk yaşamak gerekir. Aşkı doya doya hissetmek gerekir. Aşk bence bu dünyada insanın başına gelen en güzel en huzur verici bir duygu. Varlığı bile bir kişiyi mutlu etmeye yetiyor. Benim en çok sevdiğim aşka dair aşk sevgi sözleri uzun sözler okumak benim çok hoşuma gidiyor.

Aşkın varlığı birisini sevdiğini bilmek yada seni sevmesi değil bence. Aşkın varlığı iki kişinin arasında ki aşkın varlığı yeter bence birbirlerini sevmeye değer vermeye. Bence aşk sevgiden önce geliyor. Birisine aşık olmadan sevemezsin. Sevgi ile aşk arasında büyük bir fark yok. Ancak aşk senin dünyanı kaplar ve aşık olduğun insanı ölünceye kadar seversin. Ama sadece sevmek aşk yoksa arada o bir zamandan sonra alışkanlığa dönüşüyor ve insan birbirine değer kıymet vermez oluyor. İşte aşk olmadan sevgi de olmuyor sevgi olmadan aşkta olmuyor. İkisi birbiriyle bağlantılı. Bugün çok hoşuma giden bir aşk sevgi sözleri uzun bir söz okudum ve beni çok duygulandırdı hoşuma gitti. Ve ondan sonra hissettiklerimi sizinle paylaşmak istedim. Zaten daha önce de bir kez daha burada konu paylaşmıştım ve bunu da paylaşmak istedim. Önemli olan o sözü okumak değil. Sözler çok ancak onun size verdiği his anlam çok önemli o sözü anlamak hissetmek önemli. Bu nedenden dolayı bende o sözü okuduktan sonra hissettiklerimi benim için ne anlam ifade ettiğini sizinle paylaşmak istedim. Bir insanın içinde ruhunda kocaman bir boşluk oluyor ve bir gün geliyor aşk kapısını çalıyor. Ve o an kendi ruhunuz içini kaplayan o karanlık boşluk yavaşça kayıp oluyor. Siz kendinizde ne olduğunu anlamaya fırsat vermeden o sizi esir alıyor. Aşk işte böyle bir şey. Aşk içinin karanlık tarafını aydınlatan hayatına ruhuna bir güneş gibi doğan acısıyla tatlısıyla bence herkes aşkı yaşaması gerekir. Çünkü acısı da tatlısı da insanda büyük bir deneyim yaratıyor.

Benim hissettiklerim bir aşkı yaşadığımda ki duygu karşılıksız oldu ben hem uzaktan sevdim. Bir türlü cesaret edip açılamadım. Ancak ben içimde aşkı sevgiyi yaşadım. Acıtıyordu hem de çok bazen sabahlara kadar acı çektim ancak aşk böyle bir şey vazgeçilmiyor. Halen bile başka hayatlar kurmuş olsak bile kendimize yaşadığım yerde onu görünce halen bile içimde tuhaf anlam veremediğim duygular çıkıyor. Ama tabi ki sadece içimde çünkü o başka bir hayat yaşıyor ben başka bir hayat yaşıyorum. Ve asla bir daha olamayız. Ama içimde kaldı belki açıl saydım ona karşı sevgimi aşkımı söyleseydim belki şimdi birlikte olurduk kendi yuvamız sıcak bir ailemiz çocuklarımız mutlu huzurlu olurduk ama belki de olmazdı bunu hiç bir zaman bilemeyeceğim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015