Mobil Menü:

Aşk Sevgi Sözleri Resimli - Arkadaş Arıyorum

Aşk Sevgi Sözleri Resimli

Aşk sevgi dair herkesin bir çok sözü veya anlatacağı kendi hikayesi vardır. Ancak benim anlatacağım hikaye yada başka bir şey diyebilirsiniz ve size de hak veririm. Ancak ben bile bunu paylaşmakla paylaşmamak arasında kaldım. Ve bu arkadaşlık sitesini gördüm. İçinde aşka sevgiye dair bir çok şey gördüm ve bir tane de ben yazmak istedim. Ben en çok aşk sevgi sözleri resimli olanları bakmak çok hoşuma gidiyor.

Ve beni çok mutlu huzurlu ediyor. İnanın nedenini bende bilmiyorum. Ben hayatımda kimseye aşık olamadım. Sorun bende mi yoksa karşıma çıkan erkeklerde mi bilemiyorum. Ancak aşık olamadım. Hem bir şey sebep oldu. Zaten bence aşk hadi şuna aşık olayım da aşk olsun adı diye bir şey değil. Sizin de bileceğiniz gibi sizi heyecanlandıran her an her gün onu düşüneceğiniz onsuz hayatınızın olmaması ve ona karşı samimi olmakla içinin ısınması gerekir. Benim bu zamana kadar içim ısınacak kadar kimseye değer veremedim. Ancak belki hatayı bende bulabilirsiniz. Ancak ben kendimde değil hayatımdaki kişilerde buluyorum. Nedeni ise onlar değer kıymet vermedi ki ben vereyim. Siz size değer vermeyen sizi önemsemeyen birisine değer kıymet verir misiniz. Vermezsiniz cevabı daha yüksek olur diye düşünüyorum bende bu durumdaydım. Zaten öyle çok ilişkim olmadı uzun 3 tane ilişkim oldu. Hayatıma giren oldu. Ancak ben onlarda sevgi aşk göremediğim için gözlerinde o duyguyu görseydim belki birisine aşık olurdum severdim. Ancak olmadı ve benden de kimse bekleyemez. Bu nedenle bu aşkı yaşamamış birisi olarak bende aşk sevgi sözleri resimli olanları bakmak benim çok hoşuma gidiyor ve beni çok mutlu ediyor. Nedenini inanın bende bilmiyorum. Sanırım içimdeki bu boşluktan dolayı diye düşünüyorum ben. Çünkü yaşamamış biri olarak içimde bu boşluk artıyor. Çünkü her insan ister her kadın ister hayatında sevilmek sevmek aşık olmak ve bende istiyorum. o güzel duyguyu yanında huzur bulabileceğim bir erkeğin olması beni mutlu eden gözlerine baktıkça huzur bulduğum birisinin olmasını bende isterim.

Aşk bir şiir gibidir. Okudukça yüreğine kalbine dokunur. Aşk çiçek gibidir. Besledikçe emek gösterdikçe büyür kalbini içini doldurur. O gözlerindeki aşkı gördükçe içini kıpır kıpır yapan bir duygudur. Sevmek kalbin için kalbini açmak demektir. Benim istediğim iki kişilik aşkın bir bütün olmasını istememdir. Çünkü tek taraflı sevgi olmaz aşk yürümez bana göre ben böyle bu şekilde hissediyorum. Aşk sevgi sözleri resimli olanları benim en çok sevdiğim şeylerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015