Mobil Menü:

Aşk Sevgi Sözleri Kısa - Arkadaş Arıyorum

Aşk Sevgi Sözleri Kısa

Bugün böyle duygusal bir durumdayım. Şuan insanın en çok içini yakan en çok içini acıtan bu hayatta kapına gelse sevineceğin kapına geldiği zaman içini yaktığı zaman keşke olmasaydım diyeceğim bir durumdayım. Aşk sevgi sözleri kısa okuyordum ve aklıma buraya ilan açmak paylaşmak istedim. En azından içimi rahatlatmak için bile olsa paylaşmak hissettiklerimi anlatmak istedim.

Çok bekledim seni gel diye çok bekledim. Geldin ama ne oldu acı ve kırık bir kalp oldu. Anladım ki her şey bizim için demek ki bunları yaşayıp öğrenmem seni senle iken de sensiz iken de sevmeyi öğrenmem gerekmiş. Aşk ne tuhaf bir duygu insanı hem mutlu eder. Hem kalbini acıtır. İnsanın içini yakar kavurur. Yaşar iken böyle hissedersin her gün ölmek istersin ama yapazmazsın. Yerine kimi koymaya çalışırsan çalış olmaz çünkü senin yerini tutamaz senin bana hissettirdiklerini kimse hissettiremez kalbime bir daha kimse giremez. Aşk acı veriyor yakıyor beni kül ediyor. Sensiz yaşamak çok zor be sevdiğim gülüm çiçeğim benim. Bir gün bana hastalanıp gidersem bu yerden sakın hayattan vazgeçme demiştin ama olmuyor ki be gülüm sensiz olmuyor ki sen olmadan kalbim sensizliğe dayanmıyor ki. Kaç sene geçti yıllar da geçse bir ömür de geçse yine aynı hissedeceğim. Yaşa bana demiştin benim için yaşa demiştin ama olmuyor ki. Sensiz nasıl yaşayabilirim ki ben sensiz olmuyor bu dünya hayat çekilmiyor gülüm benim. Özledim seni o küçük gülüşün o bana güzel bakmanı o saçının kokusunu özledim. Her şey güzel olacak demiştin bana yalan söyledin keşke sana gitmeden söyleyebilseydim sensiz olamayacağımı sensiz yapamam diye seni çok sevdiğimi söyleseydim. Sen gördün yaşadın her şeyi gittin. Ben daha sana ne kadar sevdiğimi söylemeden çekip gittin. Beni yalnız bıraktın bu hayatta. Uzun zamandır hastaymış meğer çocukluğumun aşkı ona hayatını en güzel günleri yaşattığımı bir mektupla her şeyi açıklayarak gitti. Bir gün askerden gelince bir baktım o gitmiş.

Meğer hastaymış kurtulma şansı yokmuş. Ben de her gün gelen beni görmeye gelen insan 1 aydır niye gelmiyor kızıyordum kendime bir gün izin alıp gittim. Annesi gittiğini söyledi kendini teselli edeceğine beni teselli etmeye o daha güzel bir yere gittiğini 1 ay olduğunu ve gider iken bana mektup bıraktığını söyledi. O gün hayatım dünyam başıma yıkılmıştı.Onsuz geçecek zamanları düşünmeye başladım. Onsuz nasıl yaşarım diye düşündüm. Ama halen baş edemiyorum. İçimde ki duygular ile baş edemiyorum. Aşk sevgi sözleri kısa okur iken zaten aklımdan çıkmayan kişiydin histi bu ama bir yerde paylaşmak ve içimi dökmek istedim. Bu nedenden dolayı bu ilanı açtım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015