Mobil Menü:

Aşk Sevgi Sözleri İnstagram - Arkadaş Arıyorum

Aşk Sevgi Sözleri İnstagram

Aşk sevgi sözleri okumak paylaşmak herkesin sevdiği veya hoşuna giden bir şeydir. Ve paylaşmak deyince ilk akla gelen en büyük sosyal platform olan instagram herkesin kullandığı ve burada hoşuna giden güzel sözler paylaşmak ve bazen de paylaşılan yazılardan içini güzel duygular kaplayan sözler okumak herkesin sevdiği bir şeydir. Ve aşk sevgi sözleri instagram da paylaşılan ve benim içimi güzel duygular kaplayan sözler var.

Hele bu sözler aşka sevgiye yalnızlığa dair çok güzel sözler paylaşan yayın yapan yerler kişiler mevcut. Bazen öyle bir söz okursunuz çıkar ki karşınıza içini hiç bilmediğiniz duygular kaplar. Ben de yalnız bir bayan olarak biraz da acı dolu bir bayan olarak bu sözleri aşk sevgi sözleri instagram okuyunca bir sürü içimi bitmek bilmeyen bir duygu seli kaplıyor. Acıyor evet yüreğim kalbim acıyor bir insanı en çok yıkan en çok mutsuz eden önceden gördüğü sevgiyi değeri özlüyor olması ve daha görecek olması çok kötü bir şey. Benim kalbim acıyor sevdiğim benim yüreğim acıyor sevdiğim mutluluk huzur dediğin şey sen mişsin sen veriyormuşsun o mutluluğu huzuru ki ben o kadar huzurlu mutluymuşum. Ama şimdi ağlıyorum içim acıyor kalbim acıyor ağlıyor . Ağlamak da istiyorum hemde nasıl biliyor musun hıçkıra hıçkıra ağlamak istiyorum. Gitmek istiyorum sessiz kimsenin olmadığı bir yere çekip gitmek uzaklaşmak istiyorum. Çünkü ben mutluluğumu kaybettim. Herkes sevgi aşk der ama ben seninle mutluluğumu huzurumu kaybettim. Onlar olmadan zaten sevgi aşk olmuyor onlar olunca sevgi aşk oluyor. Ben kaybettiklerime gider iken benden aldıklarına yanıyor içim. Çünkü sevdiğim özlüyorum seni özlemek seni halen sevmek hata ise ben bu hatayı cezayı çekmeye hazırım. Biliyorum git diyen senden uzaklaşan bendim. Ama bilmiyordum ki bu kadar yıkılacağımı bilmiyordum ki mutluluğu huzuru verenin sen olduğunu ama şimdi gidince anladım ve bunu anladığımı duymak bilmek bile istemiyorsun. Haklısın da ben sana verdiğim sözü tutamadım. Sana bir söz verdim ve ben yıktım bitirdim. Şimdi ne kadar değerini kıymetini biliyor olsam da yada mutluluğumuzu huzurumuz geri istiyor olsam da bir önemi yok çünkü sen gitmek istemez iken ben senden uzaklaştırdım kendimi ve istemeyerek de olsa gittin. Ve şimdi ben ne kadar pişman olursam olayım olmaz.

Çünkü sen bu mutluluğu huzuru bozmamak için yıkmamak için bana rağmen çok uğraştın emek harcadın harcamadın diyemem benden daha fazla harcadın. Ama özlüyorum be sevdiğim özlüyorum o mutlu huzurlu günleri şimdi ağlıyorum kalbim yaşıyor ancak bir ölü gibiyim. Ne soluduğum havanın ne yediğim yemeğin tadı var hiç bir şeyin önemi kalmadı benim için. İşte sana söylemek istediklerim ama biliyorum ki bunları söylesem de hissetsem de zamanında hissetmem gerekiyordu zamanında sana söylemem gerekiyordu. Şimdi bunların senin için bir anlamı önemi yok farkındayım sevgilim. Herkesi aşk sevgi sözleri instagram paylaşılan bazı sözler insanın içine kalbinin derinliliklerine dokunur. Ve bazen işte istemediğin duyguların içine sürükler seni.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015