Mobil Menü:

Aşk Sevgi Şiirleri - Arkadaş Arıyorum

Aşk Sevgi Şiirleri

Herkesin sevdiği şeyler farklıdır. Ruhuna o anki duygusal durumuna hangisi uygunsa herkes o an onu dinler yada söyler. Benim de şuan aşk sevgi şiirleri ile ilgili bir yazı yazmak içimi dökmek istiyorum.

Diyorum ya sevmek yada aşık olmak insana her zaman acı veriyor. Her zaman sonu hüsranla bitiyor. Hangi aşk sevginin sonu iyi bittiki benim şuan ki durumum kimisi acır kimisi ne kadar salak bu kız diyebilir. Ama aşk sevgiyi bilen anlar başka birisinin durumunu. O sevgiyi görüpte kaybeden anlar. Benim ne hissettiğimi nasıl acı çektiğimin. Ama olmaz ki bir daha sevebilir miyim ki sevemezsin. Aşk sevgi bu hayatta insanın başına bir kez gelir. Ben gerçek sevgi aşktan bahsediyorum.Şimdi ki zamanda günümüz gençlerine bakıyorum da benim zamanla hiç aynı değil. Benim zamanımda sevginin aşkın bir değeri bir önemi sana hissettirdiği güzel bir duygu vardı. Şimdi gençlerin agzında oyuncak olmuş. O güzel kelime. Aşığım seviyorum diyorlar. Bir bakıyorsun 2 gün sonra ayrılmışlar bir taraf yalandan acı çekiyor bunalıma giriyor. Diğer taraf ise hayatına bakmaya devam ediyor. O acı çeken taraf ise birisini bulduğu zaman direk o sevdiğim dediği aşık olduğum kişiyi unutup diğerine sana aşığım seni seviyorum demeye başlıyor. İşte bu kadar basitleşti aşk sevginin değeri. Oysa öyle miydi sevgi aşk deyince insanın içi bir farklı olur insan bir başka hissederdi. İki tarafta sever iki tarafta aşkı hisseder acı çekerse iki tarafta aynı zamanda aynı anda çekerdi. Aşk sevgi şiirleri dinlerken bunları bir yere yazmak bir yere aktarmak içimi dökmek istedim. Eski aşklar sevgiler yok. Eskisi gibi hiçbir şey yok artık oda ayrı bir şey tabiki ama insan özlüyor aradan ne kadar zaman geçerse geçsin bambaşka yollara gitsekte o eski aşkı yaşadığın insanı özlüyorsun. Aradan ne kadar zaman geçerse geçsin o aklına geldiği her zaman için yanar acır.

İşte gerçek aşk sevgi bence bu bambaşka hayatlar yaşasan bile zaman sonra aklına geldiğinde o ilk günkü gibi onu hatırlamak onu sevdiğini hissetmek onun için acı çekmek bile güzel bir şey aşk sevgi dediğin bu bence belki acı verir belki kalp kırar ama her şeyi gerçek sevdiğini de aşkı da bu şekilde öğrenirsin. İçin yana yana acı çeke çeke öğrenirsin. Ama öğrenirsin. O zaman hissedersin işte aradan ne kadar zaman geçmiş olsa bile o zaman dersin ki ben gerçekten sevmişim ben gerçekten aşıkmışım dersin. Bu dediklerim bide karşılıklı ise daha çok acı verir ikinizede ama acı güçlendirir insanı acı kuvvetlendirir aşkı. İşte bu nedenden dolayı bir şiir dinlerken aşk sevgi şiirleri dinlerken aklıma hissettiklerim bunlardı ve bende ilan açıp bunları yazmak biraz olsun rahatlamak istedim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015