Mobil Menü:

Aşk Sevgi Şiirleri Uzun - Arkadaş Arıyorum

Aşk Sevgi Şiirleri Uzun

Aşk sevgi üzerine şiirler okumak sözler dinlemek herkesin sevdiği herkesin hoşuna giden bir durumdur.Aşk üzerine olsun sevgi üzerine olsun bu gibi şiirler okumak paylaşmak ve bunları dinlemek bazen insanı dinleyen kişiyi alır bambaşka dünyalara hayallere anılara hatıralara götürür.Özelikle aşk sevgi şiirleri uzun olanları insanların kişilerin daha çok sevdiği okudukça insanın okuyası geldiği bir durumdur.

İşte bu durumlardan birisini bende yaşadım zamanın da yaşamış ve kaybetmiş olduğum aşkı şimdi aradan yıllar geçse de zamanlar geçse de bambaşka hayatlar yaşasakta halen bile bir şiir yada bir söz okuyunca yada aşk sevgi şiirleri uzun olanlarını okuyup dinleyince aklıma ilk gelen hatıralarımda canlanan anılarımı tazeleyen aşkı sevgiyi o kalbimde tekrar hissetmek nasıl bir duygu bilemezsiniz. İnsanların kalbinden geçen duyguları anlamlandıran bazen saçma olur bazen çok duygusal olur ama en azından o kalbinden geçen duyguları yansıttığı aşk sözleri şiirleri sana nasıl hissettirdiğini görünce bazen aklına geldikçe halen yine okumak istediğin arada sırada paylaştığın bir durum haline gelir. Aşk bazen bir taraf fazla sever iken bir tarafın az sevmesi ve ilişkilerin uzun sürmez ne kadar istersen de iste uzun sürmez. Aslında bu durumda yapacak bir şey yoktur. Zaten sonuç belli olur çünkü fazla seven taraf zaten o aşkı ilişkiyi yürütmek için her şeyi yapmıştır çabalamıştır bu aşka kendisini adamıştır. Ama bazen her şeye rağmen yine yürümez çünkü tek taraf ne kadar çabalarsa çabalasın tek taraflı istediğin kadar yürütmeye çalışırsan çalış bazı yerde kopar çünkü olmaz ne kadar istersen iste karşı taraftan azcık çaba görmediğin sürece bunu adı aşk değil tek taraflı aşk olur.

İşte her şeye rağmen yine de bazen hatırlamak anılarını geri getirmek istersin. Çünkü sen gerçekten sevmişsin sen gerçekten aşık olmuşsun ve bunu kalbinin en derinliklerinde hissetmişsin. Ruhunla kalbinle gözlerinle dudakların dan dökülen her cümle kelime ile belli etmiş ve elinden gelenin fazlasını yapmıştır sındır. Ve bu durumda bu kadar emek harcamış olan aşk için bazen hatırlamak anılarını canlı tutmak için aşk sevgi şiirleri uzun okur ve bu hatıralara geri dönersin. O yapmamış olsa bile sen yaptığın için sen her şeyini verdiğin için hatırlamak istersin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015