Mobil Menü:

Aşk Sevgi Şiirleri Kısa - Arkadaş Arıyorum

Aşk Sevgi Şiirleri Kısa

Aşk ne güzel bir şey aşkı yaşamak aşkı hissetmek ne kadar güzel hoş anlamı olamayacak kadar büyük bir şey bana göre. Aşk sevgi demek aşk sevgiyi hissetmek herkesin az yada çok emek harcaması onu hissedince bırakmak istemediğin bir duygudur. En çok insanları etkileyen aşk sevgi konusunda aşk sevgi şiirleri kısa olanları veya uzun olanları etkiler.

Hele karşında birisi okuyup onu duygu katarak anlam katarak okuyorsa ve sen dinliyorsan o zaman işte kendi içinde bir durum yaratır o okuyan kişinin duygusunu hissedersin. Yada yazan kişinin. Aşk sevgi şiirleri kısa olanları olsun her türlü aşk sevgi üzerine sözler mesajlar mektuplar şiirler olsun insanın içini bir duygu seli kaplayan bir duygu yükü kaplayan bir durumdur. Ve bu durumda insanın içini en çok kıran yıkan üzen şey de o aşkı sevgiyi hissedip kaybeden birisi olarak benim için bir şiirin anlamı bir sözün anlamı ne kadar güzel olsa da insanın içini ısıtan bir durum olsa da ben kendimi bu sözleri okur iken bu sözleri dinler iken yada müzik dinler iken kendimi kaybettiğim aşkım sevgim aklıma geliyor. Kaybettiğim değer kaybettiğim duygular kaybettiğim aşk sevgiyi hatırlıyorum ve bu durumda bunları dinlemek okumak paylaşmak beni çok üzüyor. Ve ben aşkımı zaten her gün hatırlar iken kalbimim de hisseder iken zaten bunları acısını içimde kalbimde hisseder iken bir de üstüne bunları dinleyip bunları okuyup kendime daha fazla üzmek yada kendimi daha fazla yıpratmak istemiyorum. İnsanların yada herkesin hoşuna gider benim içinde gidiyor. Ben de çok seviyorum ancak yıprandım üzüldüm ve kırıldım ve kaybettim. İki kişi birbirini seviyor aşık öyle güzel değer ve kıymet veriyor ki şımarıyorsun. Ve bir gün bunlar elinden gidiyor ve o zaman anlıyor insan elinde ki aşkın sevginin kıymetini bilmek kıymetini anlamak daha çok insanın üzerinde büyük bir yıkım oluşturuyor.

Bende bu durumda kendime göre istediğim zamanlar daha çok yorulacağım daha çok üzüleceğim bir şey yapmak istemediğimden kendime göre aşk sevgi şiirleri kısa olanlarını okuyup aklıma geldikçe onları dinleyip okumak beni az da olsa daha iyi ediyor. Aynı hissi bırakıyor aynı hissi yaratıyor her şekilde aklımdan çıkmıyor. Ancak insan yine mecbur hissediyor daha iyi hatırlamak anlarını daha iyi canlandırmak için bu durumu yaşıyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015