Mobil Menü:

Aşk Sevgi Saygı Sözleri - Arkadaş Arıyorum

Aşk Sevgi Saygı Sözleri

Eğer bir aşk da sevgide saygı güven olmadan ne kadar seversen sev ne kadar aşık olursan ol o ilişkide güven saygı olmadan yürümez. Bizim ilişkimizde saygı ve güven eksikti. Birbirimizi sevsek te aşık olsakta bir yerden sonra yetmiyordu. Bugün öyle dolaşır iken aşk sevgi saygı sözleri okudum ve doğru beni anlatan beni tam olarak yansıtan bize tam olarak uyan bir durum mu.

Aşk sevgi bunlar iki kişilik olduğu gibi karşılıklı güven ve saygı da iki kişilik bir ilişki de olması gereken durumlar bence. Çünkü aşkı sevgiyi besleyecek olan şey saygı ve güvendir. Bana göre bunlar eksik olduğu sürece biz ne kadar birbirimizi seversek sevelim olmaz çünkü yürümüyor. Hem bir kuşku hem bir güvensizlik durumu böyle sevgi aşkımız da yıpranıyor. İkimizde önce birbirimize karşı güven duymalıyız ve saygı göstermeliyiz. Ancak ondan sonra bu aşk işte yıkılmaz olur. Ancak böyle yaparak ikimiz de yıpranıyoruz ve olmayacak olan bir aşka sahip çıkmaya çalışıyoruz. Eğer sevgi aşk bir çiçek gibi ise baktıkça emek harcadıkça açıyorsa saygı da onu koruyan saksıdır. Bir çiçek nasıl saksısı toprağı olmadan büyümez ayakta duramaz ise aşk sevgi de saygı olmadan yürümez ayakta duramaz. Çiçek solmaya başladıysa mutlaka bakın saksısı çatlamıştır yani tıpkı aşk sevgi solmaya aramızda ki bitmeye başlamışsa o saygı yok olmaya gitmeye başlamıştır. İşte ben bunu anladığım için gittim canım. Bizim artık birbirimize karşı saygımız kalmadı. VE bu aşkı ne kadar yürütmek istesek te olmaz zaten belli bir süreden sonra sen yada ben bitirecektik zaten kimin bitirdiği önemli değil önemli olan bitecek olması ve bunun erken yada geç olması bir şey fark etmiyor. Çünkü o saygı olmadıkça yada saygı gittikten sonra eskisi gibi bir aşk sevgi olmuyor yada biz uğraşsakta olmaz. Aşk sevgi saygı sözleri okumayı seviyorum.

Çünkü bizim durumuzu bizim aşkımızı anlatan en güzel şey bana göre aşk sevgi saygı sözleri işte bu nedenden dolayı senden tek bir şey isteyeceğim saygı olan bir ilişki hak ediyorsun. Olmayacak bir ilişki için ikimiz de uğraşmayalım çünkü bizim aramızdaki güven saygı gitti ve aşk sevgi bunu düzeltmeye bunu başarmaya yetmiyor. Ben senin sevginden aşkından hiçbir zaman şüphe etmedim senin de benim aşkımdan sevgimden etmediğini biliyorum. Ancak saygı eksik bizde ve bu olmuyor sevdiğim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015