Mobil Menü:

Aşk Sevgi Şarkı Sözleri - Arkadaş Arıyorum

Aşk Sevgi Şarkı Sözleri

Aşkı doya doya yaşamak sevgiyi doya doya hissetmek sahiplendiğini sevildiğini bilmek çok güzel bir duygu. Hele gerçekten karşında seni seven gönülden seni seven sana değer veren senin için her şeyi yapan bir kişi bulmak böyle seven kişi bulmak zor. Ben sana bu gün benim için yaptıklarına karşı bir şarkı yazdım besteledim sevgilim. Bu aşk sevgi şarkı sözleri seninle paylaşmak seninle bu anımı bu heyecanımı yaşamak istedim.

Biliyor musun sevgilim ben senin gülüşüne senin sevgine senin beni bu kadar sevmene senin bana bu kadar değer vermene senin benim için her şeyim olmana ve en çok ta senin kalbinin temizliğine aşık olmuştum. İşte aşk sevgi karşındaki kişiyi ne kadar sevdiğin ile alakalı değil. Onda sevdiğin kişide ne gördüğünle alakalı. Ben seni beni sevdiğin için sevmedim ben seni bana bu kadar değer verdin beni bu kadar seven benim için bu kadar her şeyi göze alan kimse olmamıştı daha önce bence gerçek aşk gerçekten sevmek böyle bir şey olsa gerek. Şimdi biliyor musun sevdiğim özledim seni her an özlüyordum zaten ama şimdi bu özlemim daha çok arttı gidişinle hayatıma büyük bir karanlık çöktü. Kalbim aydınlık iken karanlığa gömüldü. Diri diri ölmek böyle bir şey herhalde her günüm acı içinde her günüm ağlamakla geçiyor. Aşk sevgi şarkı sözlerini bir şarkı dinlerken merak saldım ve kendi adıma aşkımıza sana ve bana daha doğrusu bize bu şarkı sözünü yadım belki saçma olabilir ancak o an içimden kalbimden geçenleri yazmak sadece yazmak kağıda dökmek istedim. Beni bu kadar sever iken beni ve birbirimize bu kadar değer verir iken nasıl gidebildin. Yalan mıydı hepsi bir yalandan ibaret miydi. Bilemiyorum bir sürü yanıtlanmamış dünyalarca soru var aklımda. Ancak bu sorularla baş başa kaldım. Keşke bir cevaplasaydın. Hata bende mi bir bilsem.

Ben seni seviyordum senin de beni sevdiğini biliyordum. Çünkü bunu gözlerinden anlayabiliyordum mutlu olduğunu huzurlu olduğunu o yüzden hep gözlerine bakıyordum. Acaba benimle mutlu mu acaba benimle gerçekten aynı şeyleri hissediyor mu diye gözlerine bakıyordum. Birde şöyle bir şey var sevmeseydin bana o kadar değer vermezdin o kadar mutlu etmeye çalışmazdın o kadar her anımda yanımda olmazdın ve benim her şeyim olmaya uğraşmazdın ama o zaman neden gittin neden sevgilim. Neden kalbimi karanlığa gömdün. İşte benim sana aşk sevgi şarkı sözleri yazdığımı açıklamak isterdim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015