Mobil Menü:

Aşk Sevgi Resimli Sözler - Arkadaş Arıyorum

Aşk Sevgi Resimli Sözler

Herkes bazen duygusal anlarında kendine göre bir aktivite bulur.Kimisi kendine o günkü duygusal anına göre duygusal müzikler dinler kimisi duygusal şiirler dinler kimisi aşk sevgi resimli sözler bakar ve kendi duygusal boşluğuna iyi gelir.

Bende bu anlardan birisini yaşadığım için kendimi aşk sevgi resimli sözler bakar iken ve duygusal boşluğumu biraz olsun azaltmaya çalıştım. Benim bu resimlere bakar iken ne kadar duygulandığımı ne anlamlar çıkardığımı herkes benim gibi olur diye düşünüyorum. Çünkü bazı resimler var ki keşke o resimlerde ki gibi mutlu olsak keşke o filmlerde ki gibi bir aşk yaşasak diye herkes ister ve herkes düşünür. Ben duygusal hissettiğim zamanlar kendimi eve kapatır ve o günümü sıcak battaniyenin altında aşk filmleri izler iken müzik dinle iken veya resimlere bakar iken bulurum. Ve kendimi hiç olmadığım kadar kötü hissediyorum. Bunun nedeni ne bende bilmiyorum ama . Hayatımda hiç aşık olamadım. Çünkü kimseyi o kadar sevecek kadar bağlanamadım. Belki aşkı tatmadığım yaşamadığım için böyle büyük bir boşluk yaşıyorum belki de bunu kendime yapan bendirim. Bu konuda hiç bir fikrim yok. Ve size de o yüzden bir şey diyemiyorum. Sadece yine öyle duygusal bir andayım ve bunu bir yerde paylaşmak istedim. Ve burayı bu siteyi buldum ve bende içimi düşüncelerimi söyleyebileceğim yer olarak gördüm ve burada paylaşmak istedim. İnsanları anlamak bazen benim için o kadar zor oluyor ki herkesin gönlünü yapmaktan herkesin keyfini yapmaktan bazen o kadar yoruluyorum ki her şeyi boş vermek sadece uzaklaşmak istiyorum bazen böyle bu şekilde hissediyorum. Aşkı yaşamamış olmak beni üzmüyor. Çünkü demek ki doğru insanı karşıma çıkmadı ki ondan yaşayamadım. Çünkü doğru insan karşıma çıksa seveceğimden değer vereceğimden aşık olacağımdan eminim.

Ama artık insanlar benim gözüme o kadar yapmacık geliyor ki bu durumda nasıl birisini sevebilirim nasıl birisine aşık olabilirim bilmiyorum. Sadece hissettiğim artık uzaklaşmak kendi kendime kalmak yalnız olmak istiyorum. Çünkü yordu beni yapmacık insanlar herkese kıymet verip değer verip onlardan aynı şeyi görememek sen yaptıkça daha fazlasını isteyen ama karşılık olarak hiç bir şey görmüyorsun ve bu beni oldukça yordu tükketti. Bence insanlar bu kadar bencil olmamalı hem kendilerini düşünmemeli. Bugün böyle bir şey yapmak çılgınca bir şey yapmak istedim. Ve aklıma geldiği zaman size de söyleyeceğim. Aşk sevgi resimli sözler gerçekten baktıkça insanı başka yerlere alıp götürüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015