Mobil Menü:

Aşk Sevgi Resimli Duvar Kağıtları - Arkadaş Arıyorum

Aşk Sevgi Resimli Duvar Kağıtları

Bugün evimde bir değişiklik yapmak istedim. Artık o can sıkıntısı renklerden uzaklaşmak ve hayatıma biraz renk katmak için aşk sevgi resimli duvar kağıtları bakıyordum. İnsanlar duvar kağıt deyince bilgisayar ekranına konulan duvar kağıtlarından bahsedeceğimi düşünebilir. Ancak ben bunu demek istemiyorum.

Benim bahsettiğim benim demek istediğim aşk sevgi resimli duvar kağıtları evde duvara yapışan güzel hoş resimli duvar kağıtlarından bahsediyorum.Herkes evinde bazen değişiklik yapmak ister bu bazen can sıkıntısından olur bazen de duygusal olarak olur ancak herkes evinin şeklini değiştirir bazen de evinde bir yenilik yapmak ister. Çünkü belki böyle biraz olsun hayatı renklendirir veya belki biraz evine hayatına renk gelir düşüncesiyle bu gibi değişiklikler arar. Bende bunun gibi bir sebepten ötürü sevdiğim aşık olduğum kişiden ayrıldım. Galiba bunalıma depresyona girdiğimden dolayı evi yeni baştan dizayn etmek istedim. Ve bunu ilk başta resimli duvar kağıtları bakar iken buldum. Sonra aklıma geldi. Duvarının bir köşesini kendime özel duygularımı yansıtabileceğim şekilde bir şeye çevirmek istedim. Ve bunu ilk başta resimli duvar kağıtı ile başlamak istedim.Ve onu yaptıktan sonra kendime göre sevdiğim aşık olduğum kişiyi hep hatırlamak için ona özel bir köşe yapmak istedim. Ve bunu duvar kağıtlarına bakar iken bu arkadaşlık sitesini buldum ve burada da heyecanımı paylaşmak istedim. Belki sizin için önemli olmayabilir ancak benim için önemli bu durum. Çünkü kendi iç dünyamı yansıtacak bir şekilde süslemek yapmak istiyorum. Çünkü o gittiği günden beri aydan beri kendimi bu kadar heyecanlı mutlu hissediyorum. Belki bu durum bana iyi gelir belli mi olur.

Ve bence ayrılan olsun terk edilen olsun çok sevip hayatının aşkını sevgini kaybeden herkes olsun benim gibi düşününce bence bana iyi geldiğini nasıl beni şuan mutlu ettiğini anlayan olur diye düşünüyorum.Aşk sevgi resimli duvar kağıtları ile evimde duvar kendime ruhuma uygun bir duvar köşesi yapmak istedim. Ve bununla ilgili çok güzel fikirler edindim. Ve bu durumu bu heyecanımı paylaşmakta bana açıkçası iyi geldi.Çünkü çok zor bir durum sevdiğin aşık olduğun kişinin bir gün gitmesi seni yalnız bırakması inanın çok zor bu durumu yaşayan benim gibi hissedeceğini ve beni anlayacağını düşünüyorum. Bu nedenle zaten bu ilanı paylaşmak yazmak istedim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015