Mobil Menü:

Aşk Sevgi Özlü Sözler - Arkadaş Arıyorum

Aşk Sevgi Özlü Sözler

Aşk sevgi sizin benim yada onun için anlamı ne ben sana kalbimi gönlümü hayatımı vermiştim sevdiğim.Ben senin için aşk sevgi özlü sözler gönderip sana olan hayatımın aşkını kaybetmenin verdiği acıyı paylaşmak ve bunu bu duyguyu bir şekilde dışarı vurmak istedim.

Çünkü olmuyor sevgilim sevdiğim sensiz hiçbir şey olmuyor. Sensiz hayat güzel değil sensiz yaşamak güzel değil sensiz nefes almak güzel değil benim için her şeyin anlamı sen gittiğin gün bitti senin bu aşkı bitirdiğin gün gitti.Sen beni aşkımı sevgimi hiç anlamamışsın seni nası sevdiğimi sana nasıl kıymet değer verdiğimi sana nasıl aşık olduğumu hiç anlamamışsın sevgilim. Anlasaydın bana bu aşkımızı bitirmezdin. Belki sevmiyor iken bitirmen daha iyi oldu.Çünkü tek tarafla sevgi aşk yürümez ben ne kadar istersem isteyeyim yürümez ve öyle de oldu bak şimdi halimize. Ben hem seni mutlu etmeye hayatımı ömrümü hem sana adadım. Çocukluğumdan beri tek hayalim tek gerçeğim hem sendin. Ama ben senin için o şekilde olamamışım yazık azcık da olsa bir sevgi gösterseydin bak o zaman daha da çok sevgi görürdün. Zaten ben kendimce elimden geldiğinin fazlasını bizim için yaptığımı düşünüyorum.Sen aşkı sevgiyi bilemezsin anlayamazsın. Ama dilerim Allah’tan sende benim gibi birisini sever ve aşık olursun da o zaman anlarsın beni ne çektiğimi ne acı çektiğimi hayatımın nasıl karardığını anlarsın. Aşk sevgi özlü sözler söylemek basit ama aşkı sevgiyi gerçekten hissetmek onu yaşamak zor olan şey. Herkez aşığım seviyorum der ama o aşkı yürütemez hemde tek başına 3 sene boyunca yürütemez ben senden hiçbir şey görmemiş iken bile tek başıma aşkımız sevgim için mücadele ettim.

Hem bir mücadele içindeydim. Ama değmiyormuş meğersem. Ben yine mutluyum çünkü bana aşkın sevginin ne demek olduğunu öğrettin. Daha başka kimseyi sevemem seni sevdiğim kadar sana değer verdiğim kadar ama yine de mutluyum yaşadım çünkü aşkı sevgiyi tek yaşamış olsam da yaşadım. Bu nedenle aşk sevgi özlü sözler ile ilgili bu yazıyı biraz olsun içimi dökmek için buraya bu arkadaşlık sitesine bu ilanı açmak istedim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015