Mobil Menü:

Aşk Sevgi Özlem Videoları - Arkadaş Arıyorum

Aşk Sevgi Özlem Videoları

Aşk sevgi romantiklik herkesin aradığı hayatında herkesin özlem ile içini çektiği güzel insanın içini hoş güzel duyguların kaplaması sayesinde insanı çok mutlu eder. Bir kişi aşk sevgi özlem videoları izler iken yada kendini o videodaki kişi yerine koyarak içini kendini mutlu eder.

Herkes hayatında romantikliği aşkı sevgiyi hissetmek ister. Tıpkı aşk sevgi özlem videoları gördüğümüz gibi o şekilde yaşamak ister. Ama ne yazık ki her aşk her güzel şeyin bir sonu var. Ve bizim aşkımızın bizim sevgimizin sonu da böyle oldu. Bir gün kalktı ve ben artık yapamıyorum gibi bir cümle kurar ve çeker gider. Sen kendine gelene kadar ne olduğunu anlamadan her şeyi zaten o kafasında bitirmiş olur. Ben artık ne olduğunu anlamadan çekip gitti. Ve gitme bile diyemedim ona belki kalırdı. Ama olmazdı çünkü o bizi çoktan bitirmişti. Söz vermiştik 3 sene tanışma 3 sene nişanlılık ve 4 sene de evli kaldığım kişiyi tanıyamamışım. Çocukluğumdan beri sevdiğim adam aşık olduğum adam bir anda çekip gitti ben ne olduğunu anlamadan. Bu kadar basitmiydi. Hani söz vermiştin ömür boyu benimle olmaya hiç ayrılmamaya söz vermiştin. Ben sözümü tutuyorum seni sevmeye gitsen de bizim hatıralarımla bizim anılarımızla yaşamaya çalışmaya çalışıyorum. Çünkü ben seni halen seviyorum.Ama ne yazık ki sen sözünü tutamadın. Bana olan sözünü tutamadın. Keşke bir açıklama bir şey söyleseydin. Çünkü bu kadarını hak ediyordum. Bu sevgi aşkın bitmeyeceğini düşünmek sana o kadar bağlanmak o kadar hata demek istemiyorum çünkü seni benim hatam olarak görmek istemiyorum.

Ben seni çocukluğumdan beri seviyorum. Ancak ben sana çok güvenmiştim benim yanımda olmana aşkımıza sevgimize çok güvenmiştim bizi hiçbir şey ayıramaz diye düşünüyordum. Ama gel gör ki şimdi ki durum öyle değildir. Şimdi bırak aşk filmleri izlemeyi aşk sevgi özlem videoları bile izleyemiyorum çünkü her izlediğim de kötü oluyorum. Ağlamak istiyorum ama ağlayamıyorum da beni öyle bir boşluğa ittin ki çıkamıyorum o boşluktan.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015