Mobil Menü:

Aşk Sevgi Özlem Şiirleri - Arkadaş Arıyorum

Aşk Sevgi Özlem Şiirleri

Herkes sever yada dinler ve okumasını sever diye tahmin ediyorum aşk sevgi özlem şiirleri okumayı dinlemeyi bazen duygusal bir an düşünür ve kendini bu şiirleri okur iken yada dinler iken bulursun.

Çünkü bazen hissetmek daha fazla hissetmek istersin o duyguyu ve düşünceyi özlemi hasreti çektiğin kişiyi bunu kendine yaparsın çünkü ancak bu şekilde içini rahatlatırsın ve bu şekilde kendine bir şekilde çözüm bulursun. Bu duygular insanı alıp bambaşka bir yere götürüyor. Çünkü insanlar kendi duygu ve düşüncelerini bu şekilde aşk sevgi özlem şiirleri okuyarak dinleyerek dışa vurmaya alıştı.Herkesin hayatında bazen bu durumları yaşayan kişiler kendisini bu gibi sözleri okur iken bu gibi şiirleri okur iken buluyor. Aşk sevgi kelimelerle anlatılmayacak kadar büyük ve güzel bir duygu. İnsanları hayata bakış açısını geliştiren insanları sevmesini öğreten çok güzel bir duygudur. Seven insan mutlu olur hayata mutlu bakar her şey gözüne mutlu güzel gelir. Ancak bu sevgiyi beslemek yürütmek önemli olan işte biz burada sorun yaşıyoruz. Çünkü elimizdekilerin kıymetini ancak gittiği zaman anlıyor ve bu duruma üzülüyoruz. Oysa o elimizde iken aşkı sevgiyi besleye bilsek kıymetini değerini bilsek o zaman bu sorunu hiç yaşamayız.Hani bana söz vermiştin. Hani hiç ayrılmayacaktık sevgilim.Aşkından dünyayla herkesle bağlantımı kesmiştim niye gittin ki şimdi bak kalbim buz kesti. Şimdi sana olan özlemim daha da büyüdü. Sen bilir misin aşkı sevmeyi sevdiğin kişiye özlem hasret beslemeyi bilir misin. Bilemezsin sevgilim çünkü sen benim gibi özlem hasret çekmiyorsun.

Nerede kaldı o verdiğimiz sözler yeminler. Dayanır mı bu kalp bu acıya hangi kalp dayanabilir ki. Yanıyor yüreğim her gün daha çok yanıyor. Mutlu musun şimdi söyle iyi geldi mi bu kalbimi bu kadar kana bulamak acıtmak iyi geldi mi sana söyle. İstediğin bu muydu yoksa benim hayatımı yıkıp yerle bir etmek istediğin bu muydu. Bir bıçak sapladın benim kalbime sen gittiğin gün o bıçak o yara orada kaldı. Ama unutma sevgilim sen mutlu isen ben de mutluyum ne olursa olsun. Çünkü her zaman senin mutluluğun benim mutluluğum oldu. Seni mutlu eden her şey beni mutlu ediyor. Aşk sevgi özlem şiirleri herkesin okumasını özlem hasret çeken herkesin okumasını isterim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015