Mobil Menü:

Aşk Sevgi Özlem Mektupları - Arkadaş Arıyorum

Aşk Sevgi Özlem Mektupları

Aşk sevgiyi sevmenin aşkı yaşamanın ne demek olduğunu sen bilir misin. Sen benim gibi sevmedin ki bu nedenden dolayı anlayamazsın. Benim ne çektiğimi benim ne hissettiğimi sana olan duygularımı sana olan aşkımı sana olan sevgimi anlayamazsın. Hatırlar mısın bilmiyorum sana aşk sevgi özlem mektupları gönderiyordum. Her gün sana olan hislerimi sen uzakta iken bile sana hissettirmek için gönderiyordum.

Ne yaptın aşk sevgi özlem mektupları bilmiyorum ama şuan halen yazıyorum ben tek fark artık sana göndermiyorum kendi içimde tutuyorum kendime saklıyorum. Çünkü yanımda yoksun. Sen hiç düşünmeden çekip gittin ve arkana bile bakmadın. Beni düşünmedin hiç mi anlamı yoktu senin için bu aşkın sevginin. Ya da şöyle diyeyim hiç mi sevmedin hiç mi kalbin ısınmadı bana karşı. Olmamış işte olsa gitmezdin. Ama yazık ettin ben bu kadar sever iken sana bu kadar aşık iken senin için o kadar zaman boyunca seneler boyunca tek başıma çabaladım tek başıma emek harcadım. Ama olmayınca olmuyormuş. Şimdi bir karanlığın içine ittin beni keşke sevgilim gidecektin niye o kadar zaman yanımda kaldın benimle oldun ki zamanın da gitseydin. Belki bu kadar bağlanmaz bu kadar sana aşık olmaz bu kadar sevmezdim ve bu kadar yıkılmazdım. Ancak şimdi halime bak ne hayattan zevk alıyorum hiç bir şeyden zevk tat almıyorum. Bildiğin her günüm karanlık geçiyor. Güneş bile ısıtmıyor artık beni güneş bile bana aydınlık gelmiyor. Sadece saf bir karanlık var içimde. Her günüm böyle geçiyor. Her günüm acı keder içinde geçiyor. Ben sana bunları ne kadar dersem diyeyim bilemezsin çekmeden anlayamazsın beni sever iken terk edilmeyi anlayamazsın. O nedenle bunları sana söyleme gereği bile duymadım. Zaten söylesem de bir anlamı yok senin için çünkü azcık olsa da beni sevseydin bu ilişki bitmezdi beni arkanda bırakıp gitmezdin. O nedenden dolayı anlayamazsın sevgilim. Sen yok iken nasıl sana özlem çektiğimi anlayamazsın.

Kalbim kan ağlıyor sen yok iken çok kötüyüm. Biliyor musun her şeyi yaktım seni bana hatırlatacak her şeyi yaktım. Ancak resimleri atamadım. Ve halen telefonum çalsa sanki her seferinde sen arayacak mısın bu arayan sensin diye bakıyorum telefona sonra senin olamadığını görüyorum ve boş veriyorum telefonu. Çünkü ne kadar yaksam da atsam da sen halen kalbimde ve aklımdasın. Çıkmıyor ki aklımdan hatıralarımız anılarımız gitmiyor. Gece olup gözümü kapatıncaya kadar sen varsın. Rüyalarımda bile artık sen varsın. Ben seni bu kadar seviyorum işte. Aşk sevgi özlem mektupları yazıyorum sana ve bu sefer göndermiyorum. Sırf kendim için sana olan aşkımı gün gelip hatırlamak için yazıyorum ve biriktiriyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015