Mobil Menü:

Aşk Sevgi Özlem Hasret Sözleri - Arkadaş Arıyorum

Aşk Sevgi Özlem Hasret Sözleri

Özlem hasret çekmek bir şeyi özlemek nasıl bir duygu bilir misiniz. Önceden sahip olduğun sevgiyi aşkı hissedipte sonra dan olmayınca insan ne kadar özlüyor o aşka sevgiye nasıl bir özlem duyuyor anlayamazsınız. Çünkü insan bunları yaşamadan bilmiyor. Aşk sevgi özlem hasret sözleri beni hem duygulandıran sanki başka bir zamana alıp götüren içime kalbime dokunan sözler olmuştur.

Her zaman ne zaman okusam bir yerde aşka sevgiye dair hep yüreğim kalbim bir buruk oluyor.Bunun sebebi herhalde bu aşka sevgiyi önceden görüpte sonradan kaybetmek insanı yıkıyor. Çünkü bir zamanlar sahip iken o kadar sevgi ve aşk var iken her günün mutlu ve huzurlu iken şimdi kendi kendini yeyip bitirdiğin insanı yıpratan bir duruma düştüm. Sonra aşk sevgi özlem hasret sözleri okursun dinlersin ve içine bir hüzün düşer zaten hiç gitmeyen hüzün şimdi daha da beter bir hal alır. Size de oldu mu hiç güneşli bir havada sizin gördüğünüz gökyüzü karanlık sizin gözlerinde hep bir karanlık var sizde böyle hissediyor musunuz yoksa bir tek ben mi bu şekildeyim bilemiyorum. Gerçekten artık ne bir şey biliyorum yada ne bir şey hissediyorum sadece karanlık bir yerdeyim sanki. Şuan hava aydınlık güzel bir güneş var ama benim gördüğüm tek şey karanlık o güneş bana ulaşmıyor aydınlatmıyor beni içim o kadar kötü ve yalnız ki kendimi o kadar yalnız hissediyorum ki artık dayanamıyorum bu duruma bu halime ben kendim dayanamıyorum. Tekrar sevse tekrar aşkımı geri verse bana yine aydınlanır günüm yine güneş geri gelir belki içimde. İçimde bitmek bilmeyen bir duygu var ve bunu bir yere yazmak paylaşmak istedim sadece. Çünkü artık içime attıkça daha da kötü oluyorum. Ve kimsenin seni dinlememesi kimsenin seni umursamaması ne kadar kötü bir durum bilemezsiniz. Ancak bu durumu benim gibi çeken anlar beni ne çektiğimi ne düşündüğümü ne hissettiğimi anlar. Dokunmadığım yüzünü, tutamadığım ellerini özlüyorum sevgilim. Rüyalarımda artık sana dokunuyor seninle aşkı yaşıyorum. Çoğu zaman uyanınca da onun az da olsa mutluluğu oluyor. Uyanmak istemiyorum. Rüyalarımda bari seninle olmak senin yanında olmak bana inanılmaz iyi geliyor. Ben seni bu kadar sevdiğimi bilmiyordum. Ben bile bilmiyordum.

Bazen soran oluyor dışarıda neyin var diye. Konuşamıyorsun susuyorsun anlatamazsın ki senle beni anlatamazsın ki kimse anlamaz çünkü sen gittiğin gün beni yalnızlığa sensizliğe mahkum ettin. Sen ne haldesin ne durumdasın bilmiyorum ama ben hiç iyi değilim ve olamayacağım galiba daha da çünkü içimde bu özlem hasret oldukça daha da iyi olamam ben özlüyorum seni. Senin gözlerini kokunu seni özlüyorum. Aşk sevgi özlem hasret sözleri yazdım bugün içimden gecen bir sayfa dolusu aşkımıza sevgimize ve sana olan özleme ve hasrete dair bir sürü söz sevgilim hoşça kal.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015