Mobil Menü:

Aşk Sevgi Nedir - Arkadaş Arıyorum

Aşk Sevgi Nedir

Aşk sevgi nedir sizce cevabı basit mi herkes den gelip kolaylıkla bir cevap alabilir misiniz. Bence herkes kafasına göre bir cevap verir. Ama aslında gerçek aşkı sevgiyi hisseden bilir aşkın sevginin ne demek olduğunu nasıl can acıttığını sever iken bile insanın içini yaktığını aşık olan gerçekten seven bilir.

Onun canı yandığında seninde canın yanın yanıyorsa, o mutlu olduğunda sende mutlu oluyorsan, gözlerinin içine bakabiliyorsan, karşılık olmasa da bir ömür boyu onun gözlerinin içine bakmak istiyorsan,o üzgün olduğunda kalbin acıyorsa, gözlerinde ruhuna erişebiliyorsan,hatalarına veya yanlışlarına görmezden gelmeye çalışıyorsan, acısını mutluluğunu her şeyini paylaşıyorsan, onu yanındayken bile özlediğini çekinmeden söyleyebiliyorsan, incitmeye kıyamıyorsan, kırılsan da için acıya acıya affedebiliyorsan, sevgi de gurur umrumda değilse onu gerçekten seviyor ve aşıksın demek. İşte aşk sevgi nedir deyince bunları hissetmek önemli. Bir durun ve düşünün kendinize sorun. Hayatınızda ki kişiye karşı bunları hissediyor musun onu önemsiyor musun bir düşünün o zaman anlayacaksınız sevip sevmediğini. Herkes seni seviyorum der lafta onu demek kolay ama gerçekten kalbinde hissetmek onun acısını çekmek onu hissetmek önemlidir. Aşk sevgi karşılık beklemez. Karşılıksız da sever aşık hissedersin. Önemli olan senin duyguların senin için o ne ifade ettiği önemli olan budur. Aşıksan seviyorsan ne karşıdan bir şey görmeyi beklersin ne karşılık beklersin o uzakta da olsa yanında da olsa senin için aşk aşktır. Onun ne hissettiğinin bir önemi yoktur. O uzakta da olsa sen yanındaymış gibi hissedersin. Dokunuşunu, seni sevdiğini kalben ona bağlı olursun. Çünkü aşıktırsın.

Keşke herkes aşkı hissedebilse belki kimisine fazla geliyordur. Belki acı çekeceğinden korkuyordur. Ama aşkın bile acısı tatlısı iyi olur. Çünkü kalbin birisi için atıyor onu düşünmeden uyuyamıyorsun. Acaba ne yapıyor beni düşünüyor mu benim gibi içi yanıyoır mu bir gün beni görecek beni anlayacak ne hissettiğimi bilecek diye düşünür durusun ama insanı ayakta tutan o aşktır. Söyleyemezsin ne sevdiğini ne aşkını için için yanarsın ama kalbin farklı der aklın farklı der. Sen yine de kalbini dinlersin. Düşlerde hayallerinde sevsensen de seni rahatsız etmez söyleyemezsin. Çünkü bilir sin ki reddedecek belki istemez diye düşünürsün. Ama dersin ki içimde düşlerimde hayallerimde yaşasın ben ona uzaktan da severim içimde yaşarım aşkımı dersin. Ve bir bakmışsın bir ömür geçmiş ama gelmez fark etmez seni. İşte bana sorsalar aşk sevgi nedir diye diyeceklerim sayfalara bile sığmaz. Anlatılmaz ki yaşanır. O aşk sevgi ancak yaşarsan anlarsın karşındaki kişiyi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015