Mobil Menü:

Aşk Sevgi Nasıl Anlatılır - Arkadaş Arıyorum

Aşk Sevgi Nasıl Anlatılır

Sizce veya size göre yada bir aşık insan aşk sevgi nasıl anlatılır onu nasıl tarif edebilir. Bana göre benim fikrimce aşkın sevginin tarifi yoktur. O ancak yaşandığı zaman anlayabileceğin ve o zaman onu her zaman hissetmek isteyeceğin ve yokluğuna düştüğün zaman da kalbinin acıyacağı bir duygudur.

Herkes büyük aşklar yaşayanı onların hayat hikayelerini dinlemiştir. Muhakkak ve özenmiştir bende böyle bir aşk yaşayacak mıyım acaba diye. Ancak o aşk yada herkesin yaşadığı aşk farklıdır. Çünkü o kişiye özeldir. Aşk sevgi nasıl anlatılır ama onun yaşadığı gibi bir aşk yaşamaya kalkarsan bu senin içinden gönlünden geçen aşk gerçek sevgi olmaz sadece özendiğin kişinin hayatına aşkına benzetmeye çalışırsın ve bu sahte olur. Aşık olduğun sevdiğin kişinin o gülümsediği an senin dünyan aydınlanır.Onun sesi dünyada duyduğun en güzel ses ve gördüğün yüz senin için dünyalar güzelidir. Hayat sana daha güzel gelir her şeyin sesi kuşların cıvıltıları doğa sana insanlar sana daha güzel gözükür. O kişiyi sevmeden önce hayatın denizin kuşların bu kadar güzel olduğunu hayatın bu kadar yaşanmaya değer olduğunu bilmezsin. Ama kalbine yüreğine aşk sevgi girince birisini sevince bunları hissedersin. Sevgi emek ister emek harcadıkça güçlü olursun. Sevgide cesur olursun. Çünkü sevdiğin aşık olduğun kişiyi onu korumak onun için her şeyi yapabilecek kadar kendini cesur hissedersin. Çünkü sen bir kez kalbinde aşkı sevgiyi hissettin mi geri dönüşü yoktur. İnsan sevdikçe öğrenir. Ve her sabah kalktığında tekrar ama tekrar yine öğrenir sevmeyi sevilmeyi. Çünkü aşk böyle bir şey aşk yaşadıkça güzelleşir sevgi yaşadıkça sevilir.

Aşkların sevgilerin en büyüğü budur bence. Kişiye özel olan onun içinden geçen duyguların ve hayata bakışı o kişiyi ne kadar sevdiğini gösterir. Önemsedikçe değer verdikçe daha fazlasını vermek hiç bir zaman daha azını düşünmeden kendini hep daha fazlasını vermeye çabalamak o sevdiğin kişiyi daha mutlu etmek hep yüzünü güldürmeyi amaçlarsın. Çünkü o üzüldüğü an sen kendinin üzüleceğini kırılacağını bilirsin. İki kalp bir olur. Ayrı ayrı insanlar yoktur bir insan vardır. Aşk sevgi nasıl anlatılır bence en güzel bu şekilde anlatılır. Eğer sizinde fikirleriniz yorumlarınız varsa bu konuda mesajlarınızı bekliyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015