Mobil Menü:

Aşk Sevgi Mesajları - Arkadaş Arıyorum

Aşk Sevgi Mesajları

Sevdiğin aşık olduğun kişiye onun mutlu etmek istiyorsan onu düşündüğünü göstermek için aslında çok şeylere gerek yok aşk sevgi mesajları göndersen onu sabahları ona günaydın mesajlarını süsleyerek ona göndersen o sevdiğin aşık olduğun kişiyi ne kadar mutlu edersin bilemezsiniz.

Ama insanlar sevgiyi aşkı o kadar basite indirgemiş ki seni seviyorum deyince tamam aşkımı sevgimi söyledim başka hiçbir şey yapmaya gerek yok mutlu etmeye huzurlu etmeye gülümsetmeye gerek yok diye düşünüyor. Aşkı sevgiyi çok yanlış anlayanlar çok yanlış yaşayanlar var. Aslında aşk sevgi o kadar basit bir şey değil. Aşk bir çiçeği büyütmek gibi sevgi aşta o çiçek gibi emek ister. Çaba ister çünkü o çiçeği susuz bırakırsan o zaman o çiçek solar. Sevgi de aşkta böyle bir şey önemsemediğini gösterirsen mutlu etmiyorsan yada o kişinin yanında o sevdiğine huzur vermiyorsan o aşk bir gün solar. Sen ne kadar seviyorum dersen de bu tek bir cümlede belli olmadığı gibi tek bir cümle de yetmiyor. Çünkü o aşkı göstermen yanındaki kişiyi huzur vermen mutlu etmen gülümsetme ve karşılıklı bir şeyler paylaşınca olur. Bunların hiç biri yok ve sen seviyorsun aşıksın bu sevgi aşk değil. Aşk sevgi bu kadar basit bu kadar kolay değil. Bunu gerçekten seven gerçekten aşık olan birisi benim ne demek istediğimi gayet iyi anlar. Mutlu etmek önemsediğini göstermek gülümsetmek için de o kadar büyük şeylere gerek yok. O an içinden ne geçiyorsa örneğin aşk sevgi mesajları göndermek bile o an o sevdiğin aşık olduğun kişiyi o kadar mutlu eder o kadar sevindirir ki o bütün her şeye yeter. İşte bundan bahsediyorum. Ufak tefek şeyler bile aşka sevgiyi beslemeye yeterlidir. Ama hiçbirini yapmıyorsun onunla vakit geçiremiyorsun yanında olmuyorsun ama seviyorsun aşıksın bu sevgi değil bence değil. Sevdiğin kişinin daima yanında olmak istersin yanında değilse de onu düşünürsün. Bir şeyler paylaşırsın, derdini üzüntüsünü mutluluğuna ortak olursun hayatı birlikte yaşarsınız birlikte paylaşırsınız. İşte sevgi aşk budur bana göre.

Tabi herkesin görüşü fikri farklıdır. Aşk sevgi herkese göre farklı duygular gösterir ama ben genel olarak bahsetmek ve söylemek istedim. Eğer bir kişiyi seviyorsanız hiç beklemeyin en azından ona önemsediğinizi gösterecek onu küçük bir şey gibi görünse de mutlu edecek aşk sevgi mesajları gönderin ve sonucu izleyin o zaman benim ne demek istediğimi anlayacaksınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. merhaba aşk kızı adım ayhan 52 yaşındayım bekarım hiç evlenmedim istanbulda yaşıyorum senle arkadaş olmak istiyorum acaba kabul edermisin hoşçakal aşk kızı ayhan.

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015