Mobil Menü:

Aşk Sevgi Mektupları - Arkadaş Arıyorum

Aşk Sevgi Mektupları

Eskiden ne güzeldi. Eskiden uzak şehirlerde yaşamış olan aşkların sevgililerin birbirine özlemlerini sevgilerini dile getirmek için aşk sevgi mektupları göndermek birbirlerine duygularını söylemek insanı oldukça mutlu etmek duygulandıran o mektubu okudukça insanın içini bir huzur kaplayan bir duygudur.

Eskidendi o okul zamanında olsun çocukların birbirine mektup göndermesi sevdiğin kişiye mektup göndermek aşık olduğun kişiye mektupla duygularını açıklamak bunların hepsi eskiden kaldı. Aşk sevgi mektupları konusunu açmak nereden geldi aklıma diye merak edersiniz. Uzun zaman eskileri sakladığım böyle şeyleri saklarım benim için kıymetli anıları olan her şeyi saklarım. Böyle bir kutum vardı. Onu açmak ve içindekilere bakarak özlemimi hatıralarımı anılarımı hatırlamak istedim. Sonra bakar iken daha çocukken yazdığım mektupları buldum. Bu mektuplar benim ilk okuldan lise sona kadar aynı okulda okumuş bir sevdiğim aşık olduğum kişiye gönderdiğim yada yazdığım mektuplar. Ona çocukluk ya seviyordum sonra aşık oldum. Şimdi başka hayatlar kurduk ben evlendim çocuğum var ama onla olsaydık belki daha farklı olurduk. Biraz eskiden bahsetmek istiyorum size. Okulda daha ilk okul 1. sınıfa gidiyordum Aynı sınıftaydık. Biraz çekingen utangaç bir kızdım ve okulda çocuklar bana takışınca gelip beni savunurdu o aşık olduğum çocuk. Ondan sonra ona karşı içimde bilmediğim duygular oluşmaya başladı daha çocuksun ne olduğunu bilmiyorsun ama zaman sonra öğreniyorsun ki adı aşkmış. O benim çocukluk aşkımdı. Ama gel gör ki hiçbir zaman açılamadım ona söyleyemedim hem uzaktan sevdim. Yanıma gelip konuştuğu zamanlar çocuk olayıp orta okul zamanı olsun lise olsun hep heyecanlanıp konuşamamış olurdum. Onu dinler dinler bana anlattığı şeyler sanki benim kulağıma müzik gibi gelirdi öyle bir ses tonu vardı ki beni benden alıp götürüyordu.

Ben ona belli bir zamandan sonra içimdekileri söyleyemiyorum badem mektup yazarak gerçek hislerimi öğrensin istedim. Aşk sevgi mektupları yazdım ama hiç birini gönderemedim ona bile cesaret edemedim. Ve yazdıkça sakladım mektupları yazdıkça bende kaldı o duygular. Aynı mahallede aynı okulda okuduk hem lise de bir tek sınıflarımız farklıydı. Yani onu hep görürdüm hep uzaktan severdim. Şimdi evli yaşımız oldu 40 ve ben nereden baksan 34 sene önceki hatıraları hatırlayınca gözlerim yaşlarla doldu. Ne çok seviyordum. Sadece açılamadım uzaktan sesiz sevdim hep ben onu. İlk defa burada açıklıyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015