Mobil Menü:

Aşk Sevgi Makaleleri - Arkadaş Arıyorum

Aşk Sevgi Makaleleri

Zamanımızı insanların ne düşündüğü hakkında düşünerek geçiriyoruz. Kendimizi sevdirmeye herkesin gölünü yapmaya herkesin istediğini yapmaya kendimizden ödün vererek onların gönlünü yapmak ve bu sırf beni sevsinler diye beni önemsesinler diye yaptığımız bir hata.Aşk sevgi makaleleri hakkında herkesin paylaştığı yorum yaptığı bir gerçektir.

Artık günümüz zamanımızda herkes aşk konusunda yada sevgi konusunda hep bir düşüncesi uzmanlığı var ancak gerçekten de sevgi aşk konusu bu kadar uzmanlık gerektiren bir konu mu bence benim fikrim hayrı. Çünkü bu aşk sevgi makaleleri üzerine yazılan tonlarca binlerce makale yada yazılar kişilerin bu konuda uzman olduğunu göstermez. Aşk sevgi içinden gelen ve o şekilde duygularını yansıttığın ve aşık olduğun sevdiğin kişiye karşı duygu ve hislerini rahat içinden geldiği gibi yansıtmasıdır. Zaten aşk belli bir ölçüye veya şunları yaparsam aşkımı gösteririm diye yada şunları söyleyeyim aşkımı anlasın aşık olduğumu bilsin diye bir şey yoktur. Aşk sevgi bu şekilde değil zaten aşıksan seviyorsan o kişiyi sen bir şey düşünmeden bir şey yapmadan o kişi içinden geçeni görünce anlar senin aşık olduğunu sevdiğini ve onun içinde bu böyledir. Yani demek istediğim aşk sevginin belli bir kalıbı belli bir ölçüsü yoktur.

Aşk sevgi bu kadar basit bir şey değil. Ben bu aşk sevgi makaleleri yazanları kendi yorumları diye düşünüyorum ve bu konuda kimse uzman olmaz. Çünkü aşk sevgi uzmanlık gerektirecek bir olay durum değil. Herkesin içindeki aşk sevgi farklıdır. Ve bu durum her zaman yanlış anlaşılmıştır. Ben şayet sevgimi aşkımı göstermek istiyorsam o kişiye içimden o an geçenleri gösteririm ve ondan da onu beklerim çünkü insanın içinden geçenler önemli bence.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015