Mobil Menü:

Aşk Sevgi Kısa Sözleri - Arkadaş Arıyorum

Aşk Sevgi Kısa Sözleri

Ruhum içimde biriktirdiklerim sana karşı olan bütün hislerimin bir açıklaması bir anlamı yok ancak sen olmayınca sen benimle olmayınca yokluğun o kadar acı veriyor ki bazen insanı bir kişiyi mutlu etmek yada kendini mutlu etmek için aşk sevgi kısa sözleri bile okumak onları dinlemek çok iyi hissettiriyor.

Ruhumuz dünyamızdır, ama aşk sevgi kısa sözleri bu dünyayı herkese göstermek için yeterli değildir, özellikle de sevgi gibi bir duygu söz konusu olduğunda. Sevgi bizim için gözlerimiz, jestlerimiz, dokunuşlarımız, öpücüklerimiz ve sarılmamızla bizim için ne anlama geldiğini ifade etmeye çalışıyor. Bununla birlikte, hiç kimse sizin için birçok şey anlamına gelen sevginin sözlerini duymanın her zaman hoş güzel olduğunu inkar edemez. Hepimiz şair değiliz,ancak hepimiz güzel ifadeler söyleyebilir içimizden geçe sevgiyi duyguyu söylemek isteriz. Bu bir şair gibi olmasa bile o an duygumuzu açıklamak hissettiklerimizi söylemek en doğrusu ve en güzeli bence. Neyse ki, sözlerimizi duygularımızı ifade etmemize ve kalbimizde gerçekten neler olduğunu göstermemize yardımcı olabilecek kişiler var. Ve o kişiyi bulduğumuzda kaybetmek istemeyiz çünkü kaybettiğimizi düşündüğümüz zaman bizim için çok acı verir. Kalbimize duygularımıza hislerimize büyük zarar veri. Sevgi karmakarış bir şey kimse çözemiyor ki nasıl ne yapılacağını biz çözelim. Zaten çözmek gerekmiyor anlamak gerekmiyor sevgi aşk o an yaşayacağın yaşadığın an kıymetini bileceğin seni bambaşka duygulara iten sana yaptırmayacağı şeyleri yaptıran bazen kendini bile tanımazsın aşk sevgi budur bana göre.

Çok uzun veya iddialı olmayan aşk sevgi kısa sözleri topladık,biriktirdik ancak önemini anlayacak okuyacak kişinin kalbine dokunacağını yada ona bizim hissettiğimiz duyguyu yansıtacağından bazen emin olamayız. İşte bu nedenle bırakın başka bir yerde sözler aramayı sizin için önemi olan o an hissettiğiniz saçma da olsa saçma bir cümle de olsa onu söyleyin inanın bu başka bir yerden alıp söylediğinden daha çok mutlu edecek o söylediğin sevdiğin kişiyi. Ama tabi ki sen okumaktan o sözleri dinlemekten hoşlanırsın.Sana yada bana yok ki sen bunları bir daha okuma diye oku paylaş dinle sözleri ama söz konusu sevdiğine aşık olduğun kişiye gelince ona orada okuduğunu değil de kendi içinden geceni söylemek bazen bizi daha da inanılmaz o kişinin gözünde sevgimizi yüceltir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. merhaba.

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015