Mobil Menü:

Aşk Sevgi Kelimeleri - Arkadaş Arıyorum

Aşk Sevgi Kelimeleri

Düşünsenize hayal etseniz yada sevgiliniz kendinizden bu hayattan canınızdan çok sevdiğiniz birisi varsa hayal etmeye bile gerek yok o zaman o kişinin yada siz sevdiğiniz kişiye aşık olduğunuz kişiye yada o kişinin size aşk sevgi kelimeleri söylemesi ne kadar mutlu eder. İnsanın içini huzur mutluluk kaplar.

Çünkü o aşk sevgi kelimeleri söylemesi senin için yeterli olur. Sadece onun dudaklarından dökülen o kelimeleri duymak seni o kadar mutlu huzurlu eder ki bunu tarif edemezsin anlatamazsın. O günün senin için çok güzel ve mutlu geçer. Çünkü sevdiğin aşık olduğun kişiden seni önemseyen sana değer veren sana aşkını hissettirebilecek kelimeler sözler duyuyorsunuz işte bu hayatta her şeye bedel bence. Birisinin senin aşık olduğun sevdiğin adamdan güzel kelimeler duymak onun içinde kendi anlamını önemini hissetmek insana inanılmaz bir mutluluk verir diye düşünüyorum. Çünkü ben böyle hissediyordum sevgilim. Senin dudaklarından dökülen tek cümle tek kelimeler yada bana söylediğin o güzel sözlerin hepsi benim için önemli beni seni daha çok sevmeme sebeb olan senin kendimden önce tutmama sebep olan şeylerdi. Sen hiçbir zaman çekinmedin bana aşkını sevgini göstermekten her zaman o sevgini içinde tutmaktansa bana göstermeyi beni mutlu etmeyi çok iyi bildin. Beni benden daha iyi tanıdın. Ama ben ne yaptım senden gelen sevgiye ilgiye aşka o kadar alışmıştım ki ben bunları hissettikçe sana olan sevgimi aşkımı göstermez oldum. Karşılık veremedim sana çünkü alışmıştım hep senin göstermene alışmıştım senin sevgine aşkına. Ancak hata yaptığımı sen gidince anladım. Çünkü bende sana gösterseydim içime atmasaydım senin aşkına sevgine alışmasaydı gitmezdin. Görürdün seni ne kadar sevdiğimi aşık olduğumu. Ama ne yazık ki şimdi gittin ve geri dönüşü yok. Ama özlüyorum seni biliyor musun. Gözlerime bakmanı, yanımda olmanı seni her an sevdiğim ve sevildiğim günleri seninle olduğum günleri özlüyorum. Yıllar geçse de başka hayatlar yaşasak ta sen, sevmekten seni düşünmekten hiçbir zaman vazgeçmeyeceğim.

Aşk insanın hayatı boyunca yaşamadığı ilk defa yaşanılan bir duygudur. Eğer birine aşıksan ve onu gördüğünde kalbinde bir heyecan başlar. Kalbin yerinde durmaz ben seni halen gördükçe böyle hissediyorum sevgilim. Şimdi sıra bende uzakta da olsa sana dair beslediğim aşk sevgi kelimeleri var ya onları sana söylüyorum. Bir faydası olmaz gelmeni istemem ama yine bilmeni istiyorum seni ne kadar sevdiğimi ve daima seveceğimi bilmeni istiyorum sadece.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. slm istanbuldan ünal yaş 50 gizlilige önem veren bayan arkadaş arıyorum.

  2. merhaba ciddi bayanlar tanışalım bekarım yalnız yaşıyorum.

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015