Mobil Menü:

Aşk Sevgi İle İlgili Sözler - Arkadaş Arıyorum

Aşk Sevgi İle İlgili Sözler

Dinlediğin okuduğun zaman insanı duygulandıran bambaşka yerlere anılara hatıralara götüren bir aşk sevgi ile ilgili sözler insanın içini kıpır kıpır eder bazen de olmadık duyguları hissetmene acını hissetmene neden olur.

Bu hissi uzun zaman önce yaşamıştım. Ve kendime bir söz vermiştim bir daha aşk sevgi ile ilgili sözler okumayacaktım. Aşk sevgi şiirleri veya müzikleri dinlemeyecektim. Ancak olmadı bir gün hayatımda bir şey oldu ve dinlemek okumak istedim. Ve okuduğum gün işte bütün duygularım açığa çıktı. Gömdüğüm bütün duygular hisler bir anda dışarı vurdu. Ve kendimi sonra gözyaşları içinde buldum. Kendime verdiğim sözü tutamadım. İnsan bazen hatırlamak o eski anları düşünmek için söz, şiir okur veya müzik dinler ben kendimi bunlardan uzaklaştırmak isterken çünkü bir daha hatırlamak hissetmek o eski anları düşünmek istemediğimden dolayı bunlardan vaz geçtim çünkü bana mantıklı gelen zaten unutmak hatırlamamak zor bir iş iken bir de üstüne bunlar gelince şuan benim durumda oluyor insan. İçine kalbinin derinlerine ne gömdüyse gün yüzüne çıkıyor insanın içini yakıp kavuruyor acı veriyor. Eğer benim gibi bir aşk sevgi yaşamış ve kaybetmiş iseniz benim ne ne demek istediğimi nasıl hissettiğimi anlayan olur diye düşünüyorum. O ayrılmayacağız diye verdiğimiz sözler benim kendi adıma verdiğim sözler hiç birini tutamadık tutamadım. Çünkü biz ne aşkı yaşayabildik ne sevgiyi olmadı ki o güzel aşk sevgi şimdi bana çok uzaklarda. Bazen tekrar o sevdiğin kişiye güvenmek ona sımsıkı sarılmak ona tekrar sevdiğini söylemek istersin ama gurur izin vermez yapamazsın ne kadar istesen de olmaz.İşte o zaman dersin ki sevgi de aşkta gurur olmaz diye ama olur be sevgilim insan bu şekilde yıkılınca gurur da olur her şey olur.

Bugünden sonra söz vereceğim kendime seni bana hatırlatan her şeyden her yerden uzaklaşmak bugün gideceğim çünkü ne kadar aşk sevgi ile ilgili sözler okumaktan müzikten şiirden vazgeçsem de sen karşıma çıktıkça seninle gezdiğim olduğum yerlerde oldukça yine seni hatırlayacağım zaten zor benim için unutmak hatırlamamak ama üstüne bir de bunlar gelince daha da zor oluyor. Sana bunları neden mi söylüyorum çünkü bilmeni isterim ki ben seni sevdim ve sever iken seni hatırlamamak için seni unutmak için en azından kalbimde olacaksın ama durmadan her gün seninle gezdiğim yerleri yaşadığım şehri aşkı sevgiyi yaşadığım şehirden uzaklaşmak senin olduğun yerden uzaklaşmak bana iyi gelecek en azından durmadan değil de sadece kalbim acı çekecek dıştan iyi olacağım bunu hissediyorum ve bu yüzden gidiyorum sevgilim. Hoşça kal.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015