Mobil Menü:

Aşk Sevgi İçin Dua - Arkadaş Arıyorum

Aşk Sevgi İçin Dua

Bir kişi sevdiğine kavuşmak sevdiğine aşkına sahip çıkmak onu ömür boyu sevmek ister. Ancak kimse aşkın sevginin ne demek olduğu gerçekten ne anlama geldiğini bir iki kelime söylemek bu kadar basit bir şey değil sevmek. Ben senin için aşk sevgi için dua ne kadar dua ettiğimi ne kadar sana kavuşmak istediğimi ne kadar seninle mutlu olmayı istediğimi bilemezsin.

Bir insan gerçekten sever gerçekten aşkı bilemezsin. Bu aşk sevgi o kadar basit o kadar anlamı olmayan herkese iki bu önemli iki kelimeyi söyleyecek kadar basit bir şey değil. Sevgi aşk çok önemli çok değerli insanın her zaman hem kalbini kırar hem de içinde mutluluk olmasını sağlar. Bir insan sevdiği kişinin yanında iken mutlu huzurlu yanında güvende hissediyorsa o zaman işte hiçbir şeyin önemi yoktur. Çünkü o olması gereken yerde olması gereken kişinin yanındadır. Aşk sevgi için dua etmek ona sahip olmak hem onunla mutlu olmayı dilemek kadar bir kişi seven bir kişi için doğal huzur verici insanın içini huzurla kaplayan bir kişi için bundan daha güzel bir duygu huzur güzel olur. Ben seni sevmek seninle mutlu olmak senin yanında olmak istiyorum her zaman bunu istedim. Başka hiçbir şey istemiyorum. Sen sevmesen de sen beni düşünmesen de sen benim yanımda olmak istemesen de ben istiyorum neden mi çünkü gerçek sevgi gerçek aşk bu kötü gününde de iyi gününde de her zaman seninle olmak senin yanında olmak demektir. Benim tek huzur mutluluk güven bulduğum yer senin kolların senin yanın başka yerde bulamam bulmak da istemem çünkü ben sana kalbimi ömrümü gönlümü vermişim.

Bu aşk sevgi o kadar kıymetli ki insanı karmakarışık duyguların içine sürüklüyor. Karmakarışık bir zamana sürüklüyor. Bazen ne düşüneceğini ne yapacağını bilemez hale gelirsin ama en çok da seni sevmek hakkında hiç bir zaman karmakarışık hissetmezsin. Çünkü tek doğrun tek anlamlı kararım sen sevmesen de benim sana bize olan sevgim oluyor. Aşk sevgi için dua etmenin senin için bir anlamı var mı bilemiyorum ama benim için anlamı sevginin anlamı aşkın anlamı o kadar büyük ki bunu açıklamak söylemek istedim sadece.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015