Mobil Menü:

Aşk Sevgi Huzur Mutluluk - Arkadaş Arıyorum

Aşk Sevgi Huzur Mutluluk

Aslında hepsi birbiri ile bağlantılı siz farkında değilsiniz ama hepsi birbiri ile ilişki içinde aşk sevgi huzur mutluluk hepsi birbirine bağlantılı. Nasıl mı size açıklayayım kısa bir şekilde.

Bir insan bir kişiyi seviyor ona aşıksa onun yanında kendini huzurlu onun yanında kendini mutlu hisseder. Hemde hiçbir şey yapmasına hiç bir durum olmasına gerek yoktur. Aşık ve seviyorsa zaten huzur ve mutluluk olur. Yada bir kadın bir erkeğin yanında huzur mutluluk duyuyorsa ona aşık olur onu sever. Gördünüz mü hepsi birbiri ile bağlantılı. Birisinin yanında olup onun yanında huzur buluyorsunuz sizi mutlu ediyor ve zaman geçtikçe ona olan aşkınız sevginiz büyür. Çünkü onun yanında mutlusunuzdur. O size huzuru sakinliği veriyordur. İşte aşk sevgi huzur mutluluk böyle bir şeydir. Sevdiğinin kollarında uyumak uyanmak onun gözlerine bakıp sevdiğini aşkını haykırmak onun yanında ne kadar mutlu huzurlu olduğunu söylemek için hiç bir zaman geç değildir. Bence zaman size elinizdekilerin kıymetini bilmesin anlamayı öğretiyor. Sevdiğiniz aşık olduğunuz kişinin yanında zamanın dünyanın hiçbir anlamı olmaz. Çünkü siz zaten huzur mutluluk duyduğunuz tek yerdesiniz. Bilirsiniz ki başka bir yere ihtiyacınız yok çünkü onsuz bir yer düşünemezsiniz onsuz bir hayat düşünemezsiniz.Onun yanında zamanın bir önemi yoktur. Çünkü biriktirdiğiniz her anı hatıra sizin için kıymetli sizin için önemlidir. Ne güzel birisini sevmek ne güzel birisine aşık olmak o duyguyu hissetmek ama hissedip de elinden gidince ve bir daha aynı huzuru mutluluğu aşkı sevgiyi hissedemeyince ne kadar büyük bir boşluğa düşüyor insan nasıl hayattan yaşamaktan vazgeçiyor anlatamam. Çünkü bu anlatılamıyacak kadar büyük bir duygu. Tıpkı aşkı sevgiyi anlatamadığın gibi bu durumu da anlatamazsın.

Yaşayan bir insan bir kişi benim ne demek istediğimi çok iyi anlar. Bence o kişi şuan sizin yanınızda kollarının arasında iken tam zamanı söylemenin ona ne kadar sevdiğinizi onun yanında iken ne kadar huzurlu mutlu olduğunuzu aşkı onunla yaşayıp sevgiyi onun kollarında hissetmenin ne kadar güzel bir duygu olduğunu söylemenin tam zamanı çünkü siz zamanınız var sanıyorsunuz ama zaman geçiyor. Biliyorum o kişi yanınızda iken zaman durur gibi gelir ama öyle olmuyor ne yazık ki gitmeden ona her duygunuzu çok geç olmadan söyleyin. Çünkü aşk sevgi huzur mutluluk böyle bir şey iki tarafında gözlerinin içi gülmesidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015