Mobil Menü:

Aşk Sevgi Huzur Mutluluk Sözleri - Arkadaş Arıyorum

Aşk Sevgi Huzur Mutluluk Sözleri

İnsanı mutlu etmek yada bir kişiyi mutlu etmek için bazen ufak tefek şeyler bile yeterli olur. Düşünsenize yada hayal etsenize sevdiğiniz birisi var aşık olduğunuz ömrünü onun için verebileceğiniz yaşama sevinciniz olan hayatınızı adadığınız birisi var ve onu mutlu etmek istiyorsunuz ve ne yapacağınızı bilmiyorsunuz ben söyleyeyim ona aşk sevgi huzur mutluluk sözleri söylemeniz onun gözlerinin içine bakarak sizin için ne kadar değerli olduğunu dudaklarınızdan dökülen küçük kelimeler bile mutlu etmeye yüzünü güldürmeye yeterli bana göre.

Siz hiç düşündünüz mü bir kişi kar yağar iken yada yağmur yağar iken neden huzur duyar. Ben söyleyeyim.Çünkü kar tanelerinin özelliğidir. Bütün gürültüleri alır eritir o gürültüleri ve sadece sakin bir sessizlik kalır geriye ve bu yüzden geriye bir tek gürültü yapanlar değil sana huzur verenler mutluluk verenler kalır geriye. Hayatına birisin almak veya birisini sevmekte böyle bir şey size yanınızda olduğunuz zaman huzur verebiliyorsa sizinle bir şey paylaşabiliyorsa sizi anlıyorsa o kişinin yanında huzur mutluluk duyuyorsanız o kişi sizin için yada birbiriniz için uygunsunuz seviyorsunuzdur demek. İşte sevmek aşkı yaşamak aslında aşkın ne demek olduğu işte bu kadar kolay huzur ve mutluluktan geçer. Yanında huzur bulmadığınız mutlululuk duymadığınız birisini sevemezsin aşık olamazsın bu nedenden dolayı ilk başta huzur ve mutluluk duymak o kişiyi yanında iken bile özlemek ona dokunmaya kıyamamak incitmeye üzmeye kıyamamaktır. Yani birisini sevdiğiniz aşık olduğunuz kişi mutlu etmek aşk sevgi huzur mutluluk sözleri kadar kolay bir şey onun yanınında olduğunuz zaman ona huzuru mutluluğu verin ki size aşkınıza sahip çıkabilsin. Mutluluğu sevdiğiniz kişinin gözlerinde kalbinde dürüstlüğünde arayın ki onun yanında mutlu olmak huzurlu olmak için ne fedakarlık yapmaya ne sapır göstermeye gerek kalmasın.

Çünkü bilirsiniz ki siz hiçbir şey yapmadığınız sandığınızda bile yapıyor olursunuz ve o kişinin sevdiğiniz kişinin yanında huzur duyarsınız. Gözlerine bakıp ne düşündüğünü o size söylemeden anlarsınız o söylemeden ne hissettiğini o söylemeden üzgün olup olmadığını bir sıkıntısı var mı yada sizin yanınızda mutlu olup olmadığını çok kolay anlarsınız. Sevdiğiniz kişiye sevginizi yanında olduğunuz zaman ki duyguyu göstermekten çekinmeyin utanmayın çünkü o yanında gösterdiğiniz mutluluk huzur gibi duygular sizin aranızdaki ilişkiyi daha da kuvvetlendirecek ve ona aşk sevgi huzur mutluluk sözleri söylemekten onu sevdiğinizi söylemekten çekinmeyin. İnanın ki insanlar ufak bir sözle bile mutlu olabiliyor. Pahalı yerlere pahalı hediyeler istenmiyor sizden sadece sizden duymak istediği sevdiğinizi bilmek istemek o zaman huzur mutluluk aşk sevgi hepsi geliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015