Mobil Menü:

Aşk Sevgi Hoşlanma - Arkadaş Arıyorum

Aşk Sevgi Hoşlanma

Aşk sevgi farklı şeyler bunun yanında hoşlanma daha farklıdır bence bana göre. Aşk sevgi hoşlanma hepsi farklı şeylerdir bana göre bir insana bir kişiye karşı aşıksan ondan başka bir şey düşünemezsin. Sevgi daha farklı aşıksan zaten seviyorsundur bir kişiyi ancak hoşlanmak bunlardan daha farklı bence.

Bir sevdiğine aşk ve sevgi beslemek güzel insanı mutlu eden içinde bir şeylerin kımıldaması gibi bir şeydir. Onsuz mutlu olamazsın onsuz yaşayamazsın onsuz nefes alamazsın. Aşk sevgi beslemek böyle bir şey. Karşılıklı olarak seven aşık olan insan kaybetmemekten korkar ve onsuz yaşayamaz seni yıpratır. Aşk zaman ister sevgi zaman ister. Bir kişiye aşık olursun. Sevgi ise sevdiğin arkadaşın veya ailen veya eşin veya hayatındaki aşık olduğun kişiyi sevebilirsin. Ancak aşk öyle bir şey değil aşk bir kişiye karşı hissedilebilir. Ve o zaman dünya durur senin için zamanın hayatın bir önemi kalmaz bir tek onu önemser kendinden önce onu seversin. Aşk sevgi hoşlanma hepsi birbirinden farklı bir şeydir. Bu zamana kadar sevgiyi aşkı hissetmemiş biri olarak bundan sonra hissedince bir anda insan her şeye karşı olumlu bakar güne güzel başlar. Hayatının yaşamının bir anlamı olur. Ancak hoşlanmak çok farklı dediğim gibi aşk sevgi ile karıştırmamak gerekir. Çünkü örneğin televizyonda bir film izlerken o izlediğiniz herhangi bir karakterden etkilenip hoşlanabilirsiniz ama bu o kişiyi seviyorsunuz anlamına yada aşıksınız anlamına gelmez. Yada dışarıda okulda iş yerinizde hayatınızın bir tarafında sık sık gördüğünüz ve hoşlandığınız birisi var ama bu siz onu seviyorsunuz yada aşıksınız demek olmuyor sadece bir hoşlanmanızdan etkilenmeden ufak duygulardan ibarettir.

O nedenden dolayı aşk sevgi hoşlanma hepsi birbirinden farklı duygulardır. Ama önemli olan tek nokta o aşkı bulmuş iken kaybetmemek çünkü sevgi hoşlanmak karşımıza her zaman çıkar. Ama aşk öyle bir şey değil. Bir kez aşık olursunuz ve o zaman o aşkı bulduğunuz zaman ona sımsıkı sarılmak ona tutunmak gerekir. Fedakarlık yapmak gerekir. Çünkü bilirsiniz ki kaybedince bir daha aşkı bulamayacağını bilirsin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015