Mobil Menü:

Aşk Sevgi Hikayeleri - Arkadaş Arıyorum

Aşk Sevgi Hikayeleri

Aşk sevgi bunların hakkında kitap okumak film izlemek romantik hikayeler dinlemek arkadaşlarımızdan çevremizden aşk sevgi hikayeleri dinlemek bunları birisine anlatmak yaşadığınız güzel duyguları birisine anlatıp bunu dile getirmek çok güzel insanı çok mutlu eden bir duygudur bence.

Herkes aşk filmleri izlemiştir. Herkes aşk kitapları aşk romanları okumuş veya bir yerde aşk sevgi hikayeleri birisinin aşk hikayesini bir arkadaşın sana anlattığı yaşadığı güzel romantik bir anıyı yada hatırayı yada yaşadığı aşk dolu hayatının hikayesini anlatmıştır. Bir hayal etseniz bunları izlerken okur iken veya dinlerken ne kadar insan duygulanıyor yaşamamış olabilirsin ama bunları birisinden dinler iken yada okur iken yada izlerken insanın içi nasıl güzel bir duygu kaplıyor nasıl hissettiğinizi bir hayal edin bir düşünün lütfen. Ben bunu şöyle açıklayayım bir arkadaşım bana kendi yaşadığı doya doya aşkı yaşadığı ve sonunda mutlu olduğu o aşık olduğu insanla evlenmiş ve bana bunun hikayesini anlattı. Bunu kendi yaşamış olduğu için daha da beni heyecanlandırdı ve duygulandırdı açıkçası. Herkes böyle güzel bir aşk yaşamayı o filmlerde izlediğimiz gibi bir aşk yaşamak yada kitaplarda okuduğumuz gibi güzel aşk ve sevgi yaşamak isteriz ancak bu her zaman mümkün olamaz değil mi. Çünkü herkesin yaşayacağı aşk sevgi farklı olur. Herkesin o kadar mutlu bitmez bu mutlu bitenlerin ki çok azdır ben en azından böyle düşünüyorum.Ben henüz aşkı sevgiyi hayatımda tatmadım ne yazık ki karşıma öyle uğruna hayatımı adayacağım ömrümü vereceğim karşılıklı veya karşılıksız bir aşk çıkmadı yaşamadım. Ancak bunları izlerken veya okur iken veya hikayelerini dinler iken özenmiyor değilim aksine çok özeniyorum insanın içini güzel duyguların kaplaması herkesin hayatında bir kez yaşaması gerekmesi gerekiyor bence. Çünkü o his o anı yaşamak anlamak hissetmek çok güzel insan dinler iken bu kadar heyecanlanıyorsa yaşayınca tahmin edemiyorum ben.

Bu nedenden dolayı sizinde yaşadığınız gerçek kendi yaşadığınız ve bunu birileriyle paylaşmak anlatmak istiyorsanız aşk sevgi hikayeleri hayatınızı yaşadıklarınızı aşkınızın büyüklüğünü anlatmak istiyorsanız birileriyle paylaşmak istiyorsanız benimle paylaşabilirsiniz yada burada paylaşıp en azından içinizde tutmaya gerek olmaz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015