Mobil Menü:

Aşk Sevgi Hasret Sözleri - Arkadaş Arıyorum

Aşk Sevgi Hasret Sözleri

Aşka sevgiye hasret kalmak onu özlemek içinde doya doya yaşamak yada birisini seviyorsunuz ve ona hasretsiniz bu ne kadar zor bu kadar acı verici bir şey bilemezsiniz. Bugün aşk sevgi hasret sözleri okudum ve içimde bir şeylerin koptuğunu kırıldığını hissettim.

Ben bir kez aşık oldum ve o aşka hasret kaldım yıllarca. Çünkü aşıksın ve sevdiğine kavuşamamak onsuzluğa katlanmak nasıl bir duygu bilemezsiniz. Her gününüz hasret çekmek her günün zehir olması aşksız sevgisiz olması o sevdiğin aşık olduğun kişinin yanında olmaması yıllar boyunca onu sever iken onun seni sevmediğini bilmek insanı ne kadar yıpratıyor nasıl bir acı veriyor bilemezsiniz anlayamazsınız. Çünkü bu aşk sevgi hasret sözleri okumakla hissedilecek bir duygu değil. Bunu yaşamak kalbinin derinlerinde hissetmek önemli işte o zaman benim nasıl hissettiğimi nasıl bir ruh halinde olduğumu gayet iyi anlarsınız. Kalp bir kez sevdi mi geri dönüşü bir daha olmaz. Dünya dönmeye hayata gözlerimi kapatıncaya kadar ömrümün sonuna kadar bu kalpte bir tek sen olacaksın. Sen benim olmasan da sen beni sevmesen de sen beni istemesen de bu böyle olacak. Kalbim senin için atacak senin için yaşayacak son nefesime kadar dudaklarımdan dökülen tek kelime senin ismin seni ne kadar sevdiğim olacak.Amma özlem olacak ama sana olan aşkım acı olacak benim için ama ben her şeyi göze aldım.Sensizliği sensiz yaşamayı göze aldım ki sana bunları söylüyorum. İlla ki sen olacaksın kalbimde başkası olamaz yapamam çünkü sevgilim bu kalpte bir tek sen olacaksın.

Ve bir gün bu hayattan çekip gittiğim zaman bile son nefesime kadar sana olan sevgim olacak sevgilim çünkü bilirim ki bir daha hayata gelsem dünyaya yeniden gelsem yine seni severim sen sevmesen de sen karşılık vermesen de ben içimde yaşadığım aşka tutundum sevgilim. Ve son nefesimde bile dudaklarımdan dökülen senin adın olacak. Sana olan aşkım olacak ve o şekilde yumacam gözlerimi.Aşk sevgi hasret sözleri okumakla anlayamaz kimse benim ne hissettiğimi sende anlayamazsın sevgilim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015