Mobil Menü:

Aşk Sevgi Hasret Şiirleri - Arkadaş Arıyorum

Aşk Sevgi Hasret Şiirleri

Aşk ve sevgi hasret ile ilgili bir sürü söz bir sürü şiir okuyabilirsiniz. Ancak size hitap eden size en uygun gelen yine aşk sevgi hasret şiirleri sizin için yazdığınız en azından içinizi döktüğünüz kendinizi daha iyi hissetmek için en uygunu bence kendi hislerini döktüğün kendi hislerini düşünmek kendi hislerini bir kağıtta dökmek istemek çok önemli bence.

İşte ben de aşk sevgi hasret şiirleri ile ilgili şiir okumak söz okumak aslında çok severim ve çok sever dinlerim. Ancak beni en çok duygulandıran en çok hislerimi duygularımı daha çok hissettiğim kendim yazınca kendi hislerimi dökerek daha iyi oluyor. İşte bu durumdan dolayı ancak kendim yazınca ben daha çok etkiliyor beni daha çok kalbimin derinliklerine hitap ediyor. Okuduğum dinlediğim zaman bu kadar etkilenmiyorum ancak kendim yazınca hitap ediyor daha çok düşüncelerime duygularıma. Aslında biliyor musun sevgilim özlüyorum dokunamadığım yüzünü tutamadığım ellerini nasıl bir özlem çektiğimi bilemezsin. Gözlerine bakmak saatlerce o gözlerinde huzur bulduğum günleri özlüyorum bilemezsin. Her gün daha fazla yanımda istiyorum gittiğin günden beri toplayamadım kendimi aksine daha da kötü oluyorum kalbim acıyor sızlıyor nasıl hissettiğimi ne durumda olduğumu anlayamazsın. Bu durumu anlatamadığım zaman susuyorum sadece tek duyulan sesiz hıçkırıklarım oluyor. Korkuyorum elimde kalan tek şeyi de kaybetmekten korkuyorum. Korktuğum şey unutmak seni hatıralarım da yaşıyorum şuan ve bunu kaybetmekten anılarımı hatıralarımı kaybetmekten korkuyorum .

Korktuğum şey bu ve bunu da kaybedersem içimde ki boşluk daha da büyüyecek ve bu durumda da bunu yaşamak istemiyorum. Yoruldum biliyor musun sevgilim artık çok yoruldum. Ve bu durumdan artık kurtulmak kendimi düzeltmek istiyorum ama yapamıyorum sevgilim. Senin için yazdığım aşk sevgi hasret şiirleri ne kadar yazdığımı bilemezsin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015