Mobil Menü:

Aşk Sevgi Güven Sözleri - Arkadaş Arıyorum

Aşk Sevgi Güven Sözleri

Birisine güvenmek hayatını o kişiye adadığın vakit güvenmek gerekir. Ama nedene güvenini yıkarlar ki. Neden her şeyi bir hiç miş gibi elinin tersiyle geriye atarlar ki. Güven çok zor kurulur. Birisine güvenmek zaman alır ve sen bu güveni boşa harcarsın. Sana güvenen insanı şaşırtır ve hayal kırıklığına uğratırsın. Aşk sevgi güven sözleri söylersin karşı tarafa ama o anlamaz bile ona güvendiğini sevdiğini aşık olduğunu gösterirsin sözler söylersin. Ama seni yanıltır.

Karşılıklı hiç bir his olmayan bir insanı bir arada tutmaya yetmez. Ne aşk, ne sevgi, ne güven, ne saygı. Önemli olan iki tarafında birbirine aşık olması güven duyması sevmesidir.Keşke canım güvenimi yıkmasaydın. Keşke sana ne kadar güvendiğimi görseydin. Ben sana kendimden çok güveniyordum. Kendimde çok seni düşünüyordum. Ancak hiçbirisinin senin için kıymeti yokmuş bunu anladım ben. İkimizde sevsek aşık olsak birbirimize önem verseydik. Güvenseydik. Ben çok çabaladım. Son gücüme kadar hem uğraştım ancak sen herşeyi yıkıp gittin. Bu şekilde olmamalıydı bu şekilde bitmemeliydi. Ama senin için hiçbir önemi yokmuş. Ne sana gösterdiğim sevginin, ne sana olan aşkımın ne seni kendimden önce düşünmenin ne de sana kendimden çok güvenmenin hiç bir anlamı yokmuş çok geç anladım bunu. Çünkü sen hakketmemişsin sana bu kadar güvenilmeyi bu kadar sevilmeyi haketmemişsin. Ama hakkın yoktu sana bu kadar emek çaba gösteren senin için uğraşan bir kişiyi bu kadar yıkmaya üzmeye hakkın yoktu. Derler ya iki kişilik aşk yaşanır, iki kişilik sevgi güven var olur. Ben düşündüm ki sen sevmesen de sen aşık olmasan da benim gibi hissetmesen de ben düşündüm ki benim sevgim benim aşkım benim sana olan güvenim yeter diye düşündüm. Ben bunları düşündüm. Ama yanılmışım ve sen bunu bana kanıtladın. Herşeye rağmen yıktın bitirdin bu aşkı bu sevgiyi sana olan güvenimi. Aşk sevgi güven sözleri söyledim sana olan güvenimi her şekilde belli etmeye sana olan aşkımı senin gözlerine bakınca huzur bulduğumu yanımda olunca huzur bulduğumu mutlu olduğumu her vakit söyledim.

Bunu sana yeterince söylediğimi ve sana hissettirdiğimi düşünüyorum. Ama sen ne yaptın benim güvenimi aşkımı sevgimi hiçbir şey gibiymiş bir çöp gibiymiş gibi elinin tersiyle çöpe attın. Haketmemişsin sevgilim hak etmemişsin sana olan sana verdiğim hiç bir şeyi. Ben seni değil sen beni haketmemişsin. Ama unutamazsın beni biliyorum. Seni benim gibi seveni benim gibi sahip çıkanı aşkına sımsıkı sarılanı zor bulursun. Aşk sevgi güven sözleri şimdi benim için de hiçbir şey ifade etmiyor. Çünkü sen gider iken benden de çok şey alıp götürdün. Benim insanlara karşı olan güvenimi, sevgimi, saygımı da aldın götürdün. Artık kimseye güvenemiyorum. Senin gidişinden o kadar uzun zaman geçti ama halen kimseyi tekrar sevemedim ve aşık olamadım. Bunu bilmeni isterim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015