Mobil Menü:

Aşk sevgi Günaydın Mesajları - Arkadaş Arıyorum

Aşk sevgi Günaydın Mesajları

Aşık olduğun sevdiğin birisine bir tatlı söz söylemek onu önemsediğini sevdiğini görmesini istemek güzel çift iki kelime duymak sevdiğin insandan seni mutlu edecek iki kelime tatlı bir söz veya aşk sevgi günaydın mesajları bile bu kadar basit şey bile sevdiğini belli etmeye karşı tarafı mutlu etmeye yeter.

Ama insanlar için ne kadar bu kadar zor. Duygularını göstermek belli etmek karşı tarafı seviyorsan mutlu olmasını istiyorsan neden bir çift güzel söz söylemeyi onu ufak tefek şeylerden mutlu olmasını esirgiyor ki insanlar. Ben her sabah yanımda olmasan bile seni sabah o yüzündeki gülümseme ile hayal ettiğim için güne mutlu başlaman için aşk sevgi günaydın mesajları gönderir iken ben bu kadar seni düşünüp hayatımı senin için yaşar iken senin mutluluğun için yaşar iken karşı taraf niye yapmıyor diye düşünüyorum. Ben sevince aşık olunca her şey güzel olacak artık sevdiğim aşık olduğum adamı bulmuş diye düşünür iken neden hiç bir şey istediğim gibi olmuyor ki. Ben onu o kadar düşünüp önemser iken o neden bana aynısını göstermiyor ki. Yoksa düşünmek istemediğim şey mi, görmek istemediğim şey mi, bilemiyorum. Ancak bir gerçek var ne kadar kendimi kandırsam kandırayım benim kadar sevmiyor aşık değil. Sadece alıştı bana benim ilgime alakama benim düşünmeme alıştı sadece ama bilmiyor ki tek taraflı yürümez ben ne kadar istersem isteyeyim. Ne kadar seversem seveyim bir ilişki tek taraflı yürümez. Ama cesaret edemiyorum çünkü biliyorum onsuz yaşayamayacağımı onsuz yapamayacağımı bu yüzden göz yumuyorum o yüzden bir gün belki benim kadar beni önemser benim yaptıklarımın aynısını yapmasını beklemiyorum sadece bir çift güzel söz bir tatlı söz bir sabah kalktığımda benim de telefona sarıldığım vakit ondan gelen benim günümü mutlu edecek bir tatlı söze de razıyım ben. Ben seni seviyorum ne olursa olsun seni o gözlerine baktıkça içimi kaplayan huzur mutluluk duygusu var ya onu atamıyorum ben.

Her şeyin güzel olmasını dilemekten başka bir şey gelmiyor artık elimden. Başka birisi olmasın bana bunu yapma sakın sevdiğim çünkü ben seni sever iken ben sana dokunmaya sevmeye kıyamaz iken sakın düşündüğüm şey olmasın diye ne kadar dua ettiğimi bilemezsin. Seni ne kadar sevdiğimi seni ne kadar önemsediğimi bilemezsin tahmin edemeyeceğin kadar içimde sana karşı büyük bir sevgi ve aşk var bunu çöpe atmak istemiyorum. Yazık olur çünkü bir daha sevemem bir daha aşık olamam bunu biliyorum. Çünkü ruhum kalbim sana ait sen var olduğunca bende var olurum sen olmayınca bende olamam. Aşk sevgi günaydın mesajları göndermeye sabahları o görmesem de gözlerindeki mutluluğu sevinçi güne güzel başladığını da hissetmem yeterli olduğu için halen yine devam ediyorum. Çünkü seviyorum seni.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015