Mobil Menü:

Aşk Sevgi Filmleri - Arkadaş Arıyorum

Aşk Sevgi Filmleri

Bugün buraya dün akşam izlediğim aşk sevgi filmleri hakkında bir ilan açmak istedim. Çünkü o kadar duygusal o kadar güzel ki. Böyle filmde bile olsa insan imreniyor o sevginin aşkın aynısını ben neden yaşayamıyorum diye düşünüyor.

Bence herkes hakkediyor öyle güzel bir aşkı sevgiyi o kadar masum temiz o kadar saf bir duygu ki insanın içini mutluluk huzur kaplıyor. Yanında olmasa bile o duyguyu hissettiğin zaman mutlu huzurlu keyifli oluyorsun. Ama ne yazik ki o şekilde sevebileceğin yada seni seven birisini bulmak çok zor.Herkesin başına gelmiyor bu güzel saf duygu. O yüzden dün gece aşk sevgi filmleri izler iken o kadar imrendim ki anlatamam. Başlarına ne gelirlerse gelsinler hiç vazgeçmedi aşklarından sevgilerinden. Uzak bile kalsalar İçlerinde kalblerinde o sevgi aşk duygusu saf temiz duygu olduğu için mutlu oluyorlardı. Ama ne yazık ki film sadece bu gerçek hayatta bırak aşkı sevgiyi bile hissetmek zor. En azından ben henüz hissedemedim. Arkadaşlarım dan var aşık olan seven insanlar nasılda huzurlu mutlular anlatamam imreniyorum artık bende sevilmek sevmek mutlu olmak o güzel saf duyguyu hissetmek istiyorum. Ama ne yazık ki olmuyor.Bazı insanların kaderleri galiba böyle ya da ben artık hayattan vazgeçtim. Çünkü ben sevsem aşık olsam o kişi sevmiyor. Beni sevse o aşık olsa ben ona ısınamıyorum. Bu nedenden dolayı insanların hepsi yaşayamıyor o güzel saf temiz duyguyu bana göre. Oysa sevsem sevilsem o aşkı hissetsem mutlu olsam mutlu edebilsem ama ne yazık ki olmuyor olmuyor iste zorla değil ya birisini zorla kendine aşık edemezsin ki birisini zorla kendini sevdiremezsin o nedenden dolayı umudumu yitirdim artık ben.

Bir insanın bir kişiyi sevmek bu kadar zor olmamalı insan hatalar yapar yanlışlar yapar ama aşk kolay kolay bitmez sevgi bir anda yok olmaz yani olamaz insan yine çabalar çabalaması lazım gerçekten aşıksan seviyorsan istersin uğraşmak çabalamak istersin. Her aşk sevgi filmleri izlediğim de böyle oluyorum. Göz yaşlarımı tutamıyor sabahlara kadar ağlıyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015