Mobil Menü:

Aşk Sevgi Fedakarlık - Arkadaş Arıyorum

Aşk Sevgi Fedakarlık

Aşk sevgi fedakarlık ister, emek ister, çaba göstermek ister. Bunları göstermeden ne sevgi var olur nede aşk var olur. Çünkü seviyorsan aşıksan o kişi için fedakarlık yaparsın bir şeylerden onun için vazgeçersin.Ancak bunu kimisi kıymetini bilir kimisi kıymetini bilmez. Onun için nelerden vazgeçtiğini onun için ne kadar şeyi feda ettiğini anlamaz yada görmez.

Bu nedenden dolayı aşk çok zor. Onun yürütmek aşkına sahip çıkmak zor. Bir şeyler feda etmeden bir şeyler emek harcamadan öyle düz bir şekilde yürümez aşk öyle kolay bir şey değil. Sevmek aşk bu kadar basit değil. Aşk sevgi zor. Birisine aşık olursun seversin ama hiçbir şey geçmez eline sana aşkını sevgini vermez senin aşkını sevgini görmez yada görmek istemez. Oysa bi bilse ne kadar sevdiğini onun yanında iken ne kadar mutlu olduğunu gözlerine baktığında içinin ısındığını elini tuttuğunda nasıl heyecanlandığını bir bilse anlasa. Ama bilemez önce sevmesi gerek önce benim gibi o duyguyu yaşaması gerek o zaman anlar beni o zaman benim hissettiklerimi duygularımı anlayabilir. Başka türlü anlaması başka türlü hissetmesi mümkün değil. Biliyor musun sevdiğim ben senin için neleri feda ettiğimi ne kadar emek harcadığımı bilemezsin tabi. Çünkü sen benim farkında bile değildin. Yanımdaydın ama aklın kalbin bende değil. Bunu çok geç kabullendim. Önceden de farkındaydım ama görmek istemedim. Benim sevgim aşkım yeter ikimize de diye düşündüm. Ama olmadı. Aşk sevgi fedakarlık ister. İki kişilik bu duyguyu yaşamak iki kişilik tek başına yaşanmıyor ki. Ben senin için aşkımız için her şeyi herkesi karşıma aldım. Her şeye rağmen seni sevdim. Sevgime aşkıma sahip çıkmaya çalıştım. Ama sen hiç birisini yaptığım hiç birisini görmedin. İşte şimdi ne haldeyiz tabi senin için pek değişen bir durum yok ama ben sen yanında değil iken bile varlığın ile mutlu oluyordum. Şimdi hiç bir şey yok elimde tek kalan geçmiş anılar hatıralar. Kaç gece uykusuz kaç gece kaç gün aç kaldığımı tek bir lokma geçmedi boğazımdan. Çünkü sevdiğim aşık olduğum yanında huzur mutluluk duyduğum gözlerine baktıkça içimi anlamı olmayan bir mutluluk sevinç kaplayan duygu kalmadı. Hiçbir şey kalmadı elimde eski hatıralardan resimlerden anılardan başka bir şey kalmadı. Şuana kadar ayakta tutan da beni bunlar. Onlar da olmasaydı belki çoktan mahvolmuştum.

Senin için kolay gitmesi. Giderken sana yalan söyledim git dedim. Ama hiç istemiyordum gitmeni gitme demek boynuna sarılmak gitme ne olur beni bırakma demek istedim ama yapamadım. Tek o yönden pişmanım keşke gitme deseydim. Çünkü yapamıyorum sensiz be sevdiğim yapamıyorum. Keşke dur deseydim. Neden dedim ki git diye neden dedim. Neden kalbimi dinlemedim o an. Aşk sevgi fedakarlık istiyor. İşte bu nedenden dolayı bizim gibi olmasın kimse tek taraflı aşk sevgi yürümüyor sen ne kadar uğraşırsan uğraş ne kadar çaba harcarsan harca yürümüyor. Er geç bitiyor ve mahvolan sen yıkılan sen oluyorsun. Elinde hatıralar anılara sımsıkı tutunmaktan başka bir şey gelmiyor insanın elinden.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015