Mobil Menü:

Aşk Sevgi Farkı - Arkadaş Arıyorum

Aşk Sevgi Farkı

Aşk sevgi farkı nedir ki arasındaki fark nedir hiç sordunuz mu kendinize herkes yaşar aşkı sevgiyi ama arasında aslında büyük bir fark var. Kimisi aşkı yaşadığını söyler ama herkes yaşamaz kimisi seviyorum der ama herkes sevemez çünkü bu kadar bir kısa söz kadar basit değil sevmek aşık olmak bu kadar kolay değil.

Aşk karanlıktır bir karanlık yönü vardır. Ama sevgi ise öyle değil güneş gibidir seni ısıtır. Aşk ise insanın içini buz gibi yapar. Sevgi öyle yapmaz. Aşık olduğun zaman isteyerekte gider ama sevgi her zaman kalır. Aşk acı çeker ezer yıpratır üzer seni, ama sevgi kırmaz incitmez yormaz seni. Aşk sevgi farkı aslında kelimelere sayfalara sığmaz. Bir kişi hem seviyor hem aşıksa o zaman içi karmakarışık duygulara sahip olur bir tarafı acı çeker iken bir tarafı mutlu olur. Ama ne yazık ki kimse artık ne sevginin ne aşkın değeri var. Herkes aşık olur herkes sever ama asıl önemli onun gözlerine baktığında aşkla sevgiyle bakabilmek onu anlayabilmek onun yanında mutlu olmak o yokken üzülmek kimse beni seni sevdiğim kadar sevemez belki bulursun yada sen seversin ama benim gibi seveni benim gibi özleyeni sana değer vereni bulamazsın. Çünkü aşk sevgi bir kez çıkıyor insanın ve o aşkı sevgiyi hisettiğin zaman kaybetmek veya kaybetmemek senin elinde oluyor. Kimisi elinden gittiği zaman anlıyor kimisi onun yanındayken anlıyor. İşte herkes zamanı geldiğinde yaşayınca anlıyor bunları aşkın sevginin kıymetini değerini kaybetmeden önce anlayabilsek keşke. O kadar sevgi gösterdiği zaman yada gösterdiğin zaman onlar gitmeden elinden kaybolmadan önce farkına varabilesek. Ama o zaman olmuyor işte ne kadar sevdiğini anlıyorsun ya da ne kadar sevildiğini bunları hayatında bir kez yaşayıp öğreniyorsun. Aşkını sevgini hak edene ona değer olana vereceksin aslında ama seçemiyor insan kime aşık olacağını kimi seveceğini seçemiyor.

Aşk yolda yalnız yürümek sevgi ise o yolda onunla birlikte yürümektir. Sevdiğin birisine git demek sever iken git demek yüreğindeki boşluğa bir adım daha atıyorsun. Ama aşıksın ama sevginin azaldığını fark ediyorsun ve git diyorsun için yana yana git diyorsun gitme demek istesende ne kadar gitmesini istmesen de yine git diyorsun. İşte o zaman onu özlüyorsun anlıyorsun halen sevdiğini. Aşk sevgi farkı bu. Ama seversen o sevgiyi hissedersen ona git diyemezsin gitmesi seni mahveder yıkacağını bilirsin o nedenden dolayı diyemezsin. Aslında ikiside yıkıyor mahvediyor insanı aşk sevgi karmakarışık hissettiriyor insana.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015